کد خبر: ۷۳۳۷۱۰
تاریخ انتشار: ۳۴ : ۱۲ - ۲۵ تير ۱۴۰۲

نایب رئیس مجلس: ۴۰ درصد افزایش مستمری افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی اعمال شود

مصری نائب رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نمایندگان مجلس افزایش مستمری افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی را ۴۰ درصد لحاظ کرده و باید مر قانون اجرایی شود
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایسنا: نائب رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نمایندگان مجلس افزایش مستمری افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی را ۴۰ درصد لحاظ کرده و باید مر قانون اجرایی شود.

 عبدالرضا مصری در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی بیان کرد: با توجه به مراجعاتی که نمایندگان به هیات رئیسه داشتند بنده از طرف همه نمایندگان مجلس خطاب به سازمان برنامه و بودجه باید بگویم که مجلس شورای اسلامی در قانون بودجه سال جاری مستمری افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی را ۴۰ درصد افزایش داد اما در مبلغ پرداختی در فروردین‌، اردیبهشت و خردادماه ۲۰ درصد افزایش لحاظ شده است. این اقدام ۱۰۰ درصد غیرقانونی بوده و انتظار می‌رود در اولین پرداخت همه معوقات پرداخت شده و ۴۰ درصد افزایش اعمال شود.

نایب رئیس مجلس در ادامه اظهار کرد: این مُر قانون است و اگر کسری بودجه‌ای وجود دارد باید از همه کسر شود نه این‌که محرومان جامعه محروم گردند، همه نمایندگان مجلس شورای اسلامی همراه محرومان بوده و خانه ملت متعلق به این افراد است.

نظرات بینندگان