کد خبر: ۷۳۳۷۲۶
تاریخ انتشار: ۱۵ : ۱۴ - ۲۵ تير ۱۴۰۲

رکورد پربیننده‌ترین وبینار غیررایگان در لحظه‌نگار جابه‌جا شد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

رکورد پربیننده‌ترین وبینار غیررایگان در لحظه‌نگار جابه‌جا شد

 هفته‌ی گذشته یک وبینار در حوزه‌ی روانشناسی رکورد بیشترین بیننده و بیشترین فروش را در ایران شکست. این وبینار به میزبانی امیرپارسا نشاط در پلتفرم لحظه‌نگار برگزار شد.

هرچند تکنولوژی وبینار و رویداد آنلاین مدت‌هاست در ایران فراگیر شده، اما هنوز کمتر مدرس و اینفلوئنسری با پتانسیل‌های این صنعت آشناست. این اتفاق مهم فرصت خوبی است برای اینکه ضرفیت‌های صنعت وبینار و رویداد آنلاین را در ایران و جهان بیشتر بشناسیم و اگر صاحب محتوا یا کامیونیتی هستیم، بتوانیم تاثیرگذاری بالایی ایجاد کنیم.

به گزارش رسانه‌های تخصصی مارکتینگ، در سال جاری میلادی ارزش صنعت وبینار در جهان به بیش‌از ۸۰۰ میلیون دلار خواهد رسید و در آمریکا مدرسانی که تنها از طریق برگزاری وبینار درآمد کسب می‌کنند، به‌صورت میانگین سالانه ۸۵ هزار دلار درآمد خواهند داشت.

رکورد پربیننده‌ترین وبینار غیررایگان در لحظه‌نگار جابه‌جا شد

هرچند هم‌اکنون بیش از نیمی از وبینارها رایگان هستند و با اهداف مارکتینگی برگزار می‌شوند اما درصد وبینارهای پولی همچنان نسبت به رایگان‌ها درحال افزایش است. در ایران نیز سابقه‌ی برگزاری وبینارهای میلیاردی وجود داشته ولی رکورد جدید نشان می‌دهد این صنعت بسیار رو به رشد است و به زودی وبینارها سهم اصلی درآمدی اینفلوئنسرها را تشکیل می‌دهند.

جالب است بدانید شرکت دانش‌بنیان لحظه‌نگار که پیش از ظهور لایو اینستاگرام با ایده‌ی پخش‌زنده موبایلی متولد شد، هم‌اکنون پلتفرم کاملی برای برگزاری وبینار، رویدادهای آنلاین و هیبریدی در ایران است. لحظه‌نگار همه‌ی خدمات لازم از مراحل پیش‌تولید و تولید گرفته تا فروش بلیت و زیرساخت‌های ویدیوکنفرانس و استریمینگ را به برگزارکنندگان ارائه می‌دهد.

رکورد پربیننده‌ترین وبینار غیررایگان در لحظه‌نگار جابه‌جا شد

لحظه‌نگار به عنوان پلتفرم تخصصی وبینار مارکتینگ ایرانی اخیرا راه‌کارهایی را نیز برای حل مشکلات مالیاتی اینفلوئنسرها و مدرسان ارائه کرده است.

نظرات بینندگان