کد خبر: ۷۳۴۴۷۷
تاریخ انتشار: ۰۹ : ۱۲ - ۳۱ تير ۱۴۰۲

درگیری زن و مرد در زیرکوه به قتل شوهر انجامید

دادستان زیرکوه در خراسان جنوبی گفت: اختلاف و درگیری بین زن و مرد در این شهرستان باعث قتل شوهر شد و تحقیقات بیشتر در این زمینه ادامه دارد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 ایرنا : دادستان زیرکوه در خراسان جنوبی گفت: اختلاف و درگیری بین زن و مرد در این شهرستان باعث قتل شوهر شد و تحقیقات بیشتر در این زمینه ادامه دارد.
 
حجت‌الاسلام سید هادی حسینی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این اتفاق حدود ساعت ۱۷ روز گذشته در شهر آبیز از توابع شهرستان زیرکوه در اثر اختلاف بین زن و شوهر روی داد.
 
وی افزود: بنا به اظهارات متهم بعد از مشاجره و درگیری، سر مرد به میز تلویزیون می‌خورد و به زمین می‌افتد سپس زن چند مشت هم به او می‌زند که در نهایت مرد فوت می‌کند.
 
دادستان زیرکوه گفت: این حادثه توسط برادر زن بدون گفتن جزئیات به اورژانس ۱۱۵ گزارش شد و عوامل اورژانس بعد از حضور در محل و مواجهه با جسد بی جان مرد، او را برای بررسی بیشتر به بیمارستان منتقل کردند.
 
وی افزود: در بیمارستان علایمی از گاز گرفتگی با دندان، شکستگی و خراش در سر مقتول دیده شد و با علائم مرگ مشکوک به قاضی کشیک اطلاع داده و مشخص می‌شود که قتل صورت گرفته است.
 
حسینی گفت: متهم به قتل و ۲ نفر دیگر که احتمال مشارکت آنان در قتل وجود دارد، اکنون در بازداشت به سر می‌برند.
 
وی اظهار کرد: متهم به قتل ۳۱ سال و مقتول ۳۵ سال دارد که دارای ۲ فرزند هستند و احتمال می‌رود برادران زن هم در قتل مشارکت داشتند اما هنوز در دست بررسی است.
 
دادستان زیرکوه گفت: هنوز پزشکی قانونی پاسخ قطعی درخصوص علت فوت نداده ولی احتمالا همان ضربه به سر باعث مرگ این مرد شده است.
 
حسینی با اشاره به قتل دیگری که ۲ ماه پیش در یکی از روستاهای شهرستان زیرکوه روی داد گفت: یکی از مسایل مهمی که باید شهروندان مراقبت کنند آسیب‌های فضای مجازی است تا به مشکلات حاد خانوادگی دچار نشوند.
 
وی تاکید کرد: کنترل خشم هنگام مشاجره و دعوا از بروز حوادث ناگوار جلوگیری می‌کند که نیاز است در این زمینه نیز خانواده‌ها آستانه صبر و تحمل خود را افزایش دهند.
 
استان خراسان جنوبی ۱۱ شهرستان دارد و شهر حاجی‌آباد مرکز شهرستان زیرکوه در ۱۶۰ کیلومتری بیرجند است.
نظرات بینندگان