کد خبر: ۷۳۴۵۰۴
تاریخ انتشار: ۳۰ : ۱۴ - ۳۱ تير ۱۴۰۲

ایرنا: قرارداد مهرداد محمدی با استقلال برای یک فصل ۳۰ میلیارد تومان است

مهرداد محمدی به درخواست باشگاه استقلال مبنی بر کاهش ۴۰ درصد از رقم قراردادش پاسخ منفی داد و حاضر شد چهار میلیارد تومان از رقمی که با مدیریت قبلی توافق کرده بود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایرنا: مهرداد محمدی به درخواست باشگاه استقلال مبنی بر کاهش ۴۰ درصد از رقم قراردادش پاسخ منفی داد و حاضر شد چهار میلیارد تومان از رقمی که با مدیریت قبلی توافق کرده بود.

مهرداد محمدی در زمان مدیریت حجت کریمی با باشگاه استقلال قراردادی دو ساله را به امضا رساند. این قرارداد به ارزش ۳۵ میلیارد تومان بود که چکی به مبلغ ۱۲ میلیارد تومان به وی داده شد اما چک مورد نظر چند روز بعد به دلیل عدم موجودی برگشت خورد.

با روی کار آمدن علی خطیر به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال و به واسطه رقم قرارداد مذاکراتی با این بازیکن انجام شد تا رقم قراردادی را که توسط مدیریت قبل به امضا رسیده بود را کاهش دهد.

مدیران باشگاه استقلال به این بازیکن پیشنهاد دادند ۴۰ درصد از قراردادی را که با حجت کریمی به امضا رسانده بود را کاهش دهد. محمدی به پیشنهاد باشگاه استقلال پاسخ منفی داد و اعلام کرد تحت هیچ شرایطی حاضر نیست قرارداد خود را ۴۰ درصد کاهش دهد.

مذاکرات میان باشگاه استقلال و مهرداد محمدی ادامه پیدا کرد تا در نهایت این بازیکن رضایت داد ۴ میلیارد تومان از رقم قراردادش را کم کند.

محمدی ۵ عصر پنجشنبه در ساختمان باشگاه استقلال حاضر و قرارداد جدیدی را به امضا رساند.

قراردادی که یک ساله و ارزش ۳۰ میلیارد تومان است.

نظرات بینندگان