arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۳۴۵۷
تاریخ انتشار: ۲۸ : ۱۵ - ۲۶ مرداد ۱۳۹۱

واکنش کی روش به تساوی با تونس

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
سرمربی تیم ملی ایران پس از تساوی مقابل تونس گفت: از عملکرد تیم راضی هستم اما از نتیجه ناراحتم.

 سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در پایان دیدار دوستانه ایران و تونس در شهر کشکه مت مجارستان گفت: عملکرد تیم ایران در این دیدار بهتر از نتیجه‌ای بود که بدست آمد.

کارلوس کی روش ضمن ابراز رضایت از اردوی مجارستان افزود: در این اردو به نتایج و جمع بندی‌هایی که در نظر داشتیم، رسیدیم.

وی درباره دیدار با تونس اظهار عقیده کرد: ما در این دیدار چند موقعیت تک به تک ایجاد کردیم اما نتوانستیم از آنها استفاده کنیم و متاسفانه دو گل ساده خوردیم که البته این نتیجه کل تیم بود نه یک بازیکن خاص. در کل از عملکرد تیم راضی بودم اما نتیجه بدست آمده پایین تر از حد انتظارم بود و یک پیروزی را به سادگی از دست دادیم. البته من نگران نیستم زیرا مشکلی نیست که نتوانیم آن را حل و اصلاح کنیم.

کی روش درباره دلایل دریافت دو گل در این دیدار گفت: در دو موقعیت حریف که دروازه ما باز شد، تمرکزمان را ازدست دادیم و در این دقایق نتوانستیم به حریف فشار بیاوریم تا نتواند روی دروازه ما موقعیت ایجاد کند. اما نتیجه مثبت این مسابقه این بود که اجازه ایجاد موقعیت‌های زیاد را به تونسی‌ها ندادیم و چون باز بازی نکردیم آنها موفق نشدند از فضایی که لازم داشتند استفاده کنند. همچنین کارهای ترکیبی و موقعیت‌هایی که در طول مسابقه ایجاد کردیم به نظر من از نقاط مثبت تیم ما بود.

وی ادامه دادم: معتقدم کارمان خوب و حرکتمان رو به جلو است و برای اردوی بعدی هیجان زده هستم زیرا این ذهنیت را دارم که برای دیدار با لبنان کاملا آماده خواهیم بود.

سرمربی تیم ملی کشورمان درباره بازیکنان بویژه بازیکنان جدید گفت: از عملکرد امید نظری کاملا راضی هستم. او در طول بازی تمرکز بالایی داشت و گویی برای چندمین بار است که در تیم ایران بازی می کند. سایر اعضای تیم هم در مجموع خوب بودند و نکاتی را که در تمرینات به آنها تذکر داده بودیم در این دیدار بخوبی انجام دادند. من از عملکرد تیم راضی اما از نتیجه ناراحت هستم.

کی‌روش افزود: بسیار علاقه داشتم از قوچان نژاد هم در این دیدار استفاده کنم زیرا در طول هفته خوب تمرین کرده بود اما به دلیل صادر نشدن مجوز فیفا برای او نتوانستیم وی را به زمین بفرستیم. همچنین مازیار زارع در پست دفاع میانی بسیار راحت و خوب بازی کرد و پس از عملکرد او در این مسابقه خوشحالم که یک بازیکن مطمئن و آماده دیگر را در این پست دراختیار داریم.

کی روش در پایان گفت در مجموع از این اردو راضی است و افزود: آماده هستیم در اردوی بعدی در اردن به کارمان ادامه دهیم و اشکالاتمان را باز هم برطرف کنیم.

نظرات بینندگان