arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۳۴۷۸
تاریخ انتشار: ۴۰ : ۱۶ - ۲۶ مرداد ۱۳۹۱

پیروزی۳- ۱ آرژانتین بر آلمان ۱۰نفره

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
تیم ملی فوتبال آرژانتین چهارشنبه شب درحالی در یك دیدار دوستانه با نتیجه ۳ بر یك بر ملی پوشان فوتبال آلمان غلبه كرد كه یاران یوآخیم لو بدلیل اخراج دروازه بان خود، ۶۰ دقیقه از بازی را ۱۰ نفره ادامه دادند.

در این دیدار دوستانه كه در ورزشگاه شهر فرانكفورت در مقابل دیدگان نزدیك به ۵۰ هزار علاقمند فوتبال برگزار شد،ابتدا در دقیقه ۴۶ سامی خدیرا هافبك تیم ملی آلمان به اشتباه دروازه خودی را گشود و بدنبال آن در دقایق ۵۲ و ۷۳ به ترتیب لیونل مسی و آنجل دی ماریا دروازه،دروازه بان ذخیره آلمان كه بدنبال اخراج ران روبرت فیلر درون دروازه قرار گرفته بود را باز كردند.

اولیور نویر دروازه بان اصلی آلمان به دلیل مصدومیت از همراهی تیم در مقابل آرژانتین باز ماند.

تنها گل آلمان نیز در دقیقه ۸۲ بازی توسط بندیكت اووه دس وارد دروازه آرژانتین شد.

این نتیجه درحالی در پایان ۹۰ دقیقه بازی به ثبت رسید كه لیونل مسی، یك پنالتی تیمش را در دقیقه ۳۲ و بدنبال خطای دروازه بان آلمان كه منجر به اخراجش هم شد، از دست داد.

سرمربی تیم ملی فوتبال آلمان در واكنش به این شكست خانگی،ارزیابی بازی را مشكل خواند و گفت: ما در ۲۵ دقیقه اول بسیار خوب ظاهر شدیم اما دروازه بان ما با كارت قرمز و اخراج از زمین شرایط را برای تیم سخت كرد، این وضعیت با دریافت گل به خودی از سوی خدیرا تشدید شد. یوآخیم لو افزود: آرژانتینی ها توپ را بسیار خوب كنترل می كنند و برای ما كه یك یار هم كمتر داشتیم بسیار سخت بود كه بتوانیم بازی را به سود خود خاتمه دهیم.
نظرات بینندگان