کد خبر: ۷۳۷۳۰۷
تاریخ انتشار: ۵۵ : ۰۸ - ۲۱ مرداد ۱۴۰۲

پلیس: ۲ عضو گروهک تروریستی انصار الفرقان در قصرقند دستگیر شدند

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از شناسایی و دستگیری ۲ عضو مسلح گروهک تروریستی انصار الفرقان در پی شهادت و مجروحیت بسیجیان شهرستان قصرقند در کمتر از چند ساعت با رصد اطلاعاتی دقیق ماموران پلیس خبر داد. 
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایرنا: فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از شناسایی و دستگیری ۲ عضو مسلح گروهک تروریستی انصار الفرقان در پی شهادت و مجروحیت بسیجیان شهرستان قصرقند در کمتر از چند ساعت با رصد اطلاعاتی دقیق ماموران پلیس خبر داد. 

سردار دوستعلی جلیلیان روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارکرد: در پی شهادت و مجروحیت بسیجیان شهرستان قصرقند با انجام اقدامات اطلاعاتی و تخصصی مشخص شد ۲ عضو از گروهک تروریستی انصار الفرقان در مسیر شهرستان قصرقند به تلنگ با ۲ خودرو درحال تردد هستند.

وی تصریح کرد: در ادامه پس از رصد لحظه به لحظه‌ای اقدامات و تحرکات این افراد، سرانجام پس از شناسایی و با اشراف دقیق اطلاعاتی طی یک عملیات منسجم و هماهنگ، افراد منافق دستگیر می شوند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان افزود: در تحقیقات اولیه مشخص شد این افراد که دارای تابعیت ایرانی هستند با یک برنامه ریزی هدفمند عصر روز گذشته در این منطقه اقدام به شهادت و مجروحیت بسیجیان شهرستان قصرقند برای گروهک تروریستی انصار الفرقان به همراهی ۲نفر دیگر کرده‌اند.

وی با اشاره به توقیف خودروهای آنان و معرفی به مراجع قضایی تصریح کرد: با توجه به سرنخ‌های بدست آمده دستگیری اعضای دیگر این گروهک تروریستی در دستور کار ماموران پلیس قرار دارد.

نظرات بینندگان