کد خبر: ۷۳۷۹۹۲
تاریخ انتشار: ۵۶ : ۱۱ - ۲۵ مرداد ۱۴۰۲

وضعیت جاده‌ها و راه‌ها، امروز ۲۵ مرداد ۱۴۰۲ / ترافیک نیمه سنگین در هراز

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور از ترافیک نیمه سنگین در محور هراز و ترافیک سنگین در در محور چالوس و آزادراه تهران – شمال خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور از ترافیک نیمه سنگین در محور هراز و ترافیک سنگین در در محور چالوس و آزادراه تهران – شمال خبر داد.

به گزارش «انتخاب»، مهرداد برقی کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور وضعیت جوی و راه‌های کشور را برای امروز چهارشنبه ۲۵ مردادماه توضیح داد و گفت: ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر (رفت و برگشت) محدوده تونل کندوان و ترافیک سنگین در مسیر(جنوب به شمال) حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه گزارش شده است.

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور خاطر نشان کرد: آزادراه تهران – شمال مسیر(جنوب به شمال) حدفاصل انتهای تونل البرز تا پل زنگوله دارای ترافیک سنگین است.

برقی ادامه داد: در محور هراز مسیر (رفت و برگشت) محدوده زیار ترافیک نیمه سنگین است.

وی از تردد روان در محور فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت (رفت و برگشت) خبر داد و گفت: محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور اظهار کرد: ترافیک سنگین در آزادراه کرج – قزوین محدوده های مهرویلا و کمال شهر و آزادراه قزوین – کرج محدوده پل فردیس گزارش شده است.

برقی افزود: در آزادراه ساوه – تهران محدوده فیروز بهرام ترافیک نیمه سنگین بوده و وزش بادوگردوخاک در برخی از محورهای استان سیستان و بلوچستان در جریان است.

وی محور مسدود غیرشریانی را گیلانغرب – سومار دانست و گفت: محور قدیم خرم آباد - پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم آباد - پل زال و محور خرم آباد - کوهدشت انجام می‌شود.

نظرات بینندگان