arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۳۸۰۲
تاریخ انتشار: ۳۹ : ۱۵ - ۳۰ مرداد ۱۳۹۱

کمک یک میلیاردی صبا به زلزله‌زدگان

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
باشگاه صبای قم از دست رفتن تعداد زیادی از هموطنان عزیزمان در استان آذربایجان شرقی بعد از زلزله حادث شده را تسلیت گفت.

در متن این پیام آمده است: باشگاه فرهنگی ورزشی صبای قم به عنوان یکی از 18 تیم حاضر در لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران با هواداران و طرفداران خود، بر خود وظیفه می‌داند که همدرد حادثه دیدگان این زلزله اسفناک و ملال‌آور باشد.

در این ارتباط کمیته فرهنگی باشگاه صبای قم نیز در ماموریتی فوری اقدامات لازم و ضروری را به عمل آورد و بر اساس آن مبلغ یک میلیارد ریال کمک نقدی توسط این باشگاه به حادثه‌دیدگان زلزله آذربایجان شرقی اختصاص یافت.

بر اساس این گزارش سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی صبا در قم با اشاره به زلزله اخیر آذربایجان شرقی عنوان داشت: این باشگاه در حاشیه دیدار صبای قم و فجر شهید سپاسی شیراز در اقدامی فرهنگی کمترین وظیفه خود را در قبال زلزله اخیر آذربایجان شرقی به عنوان یک وظیفه انسانی و اسلامی انجام داد.

محسن رمضان بیگی خاطرنشان کرد: زلزله اخیر، دل همه ملت ایران را به لرزه در آورده است و باشگاه فرهنگی ورزشی صبای قم نیز این مصیبت بزرگ و اندوهناک را به خانواده قربانیان این حادثه و مردم شریف استان آذربایجان شرقی تسلیت می‌گوید.

وی اظهار کرد: حادثه زلزله رخ داده در استان آذربایجان شرقی و از دست رفتن بسیاری از هموطنان عزیزمان در این رخداد ناگوار، قلب تمام مردم نوع دوست ایرانی را به درد آورد و بر همین اساس بازیکنان، کادر فنی، مدیران و مسئولان باشگاه صبای قم برای یاری بازماندگان این حادثه اعلام آمادگی کردند.

رمضان بیگی بیان کرد: جامعه ورزش کشورمان همواره در چنین مواقعی ایفاگر نقشی سازنده بوده و باشگاه فرهنگی ورزشی صبای قم نیز از این قاعده مستثنی نیست و بر خود فرض می‌داند که با تمام توان در کنار حادثه دیدگان این اتفاق ناگوار باشد.

سرپرست باشگاه صبای قم تصریح کرد: این باشگاه در زمینه‌های معنوی، ورزشی و فرهنگی هم اقدامات و برنامه ریزی‌های گوناگونی را طراحی خواهد کرد تا رسالت و وظیفه انسانی و اسلامی خود را در قبال بازماندگان این حادثه به انجام رسانده و در کنار آنها باشد.

در حاشیه دیدار تیم های فوتبال صبای قم و فجر شهید سپاسی شیراز در هفته پنجم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور، صندوق جمع آوری کمک به حادثه دیدگان زلزله استان آذربایجان شرقی پیش‌بینی شده و کمک نقدی حاضرین در ورزشگاه جمع‌آوری شد.


منبع: خبرگزاری فارس
نظرات بینندگان