کد خبر: ۷۳۸۲۳۲
تاریخ انتشار: ۰۱ : ۲۲ - ۲۶ مرداد ۱۴۰۲

برد استقلال با دستپخت مرادمند

دو تیم فوتبال استقلال و ملوان در هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۱۹:۳۰ به مصاف هم رفتند که این دیدار با یک گل به نفع شاگردان نکونام تمام شد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایسنا: دو تیم فوتبال استقلال و ملوان در هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۱۹:۳۰ به مصاف هم رفتند که این دیدار با یک گل به نفع شاگردان نکونام تمام شد.

 

در آخرین دیدار هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران، دو تیم فوتبال استقلال و ملوان از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که شاگردان نکونام با یک گل ملوان را در خانه شکست دادند.

 

ببینید

ویدیو/ خلاصه دیدار استقلال یک - ملوان صفر

استقلال با این پیروزی، همچنان همراه با سپاهان و پرسپولیس ۶ امتیازی شد و به علت گل زده کمتر در رده دوم جدول قرار گرفت.

 

استقلال یک - ملوان صفر

مکان: ورزشگاه ازادی

 

زمان: ساعت ۱۹:۳۰

 

گل‌ها: محمدحسین مرادمند در دقیقه ۷۹ برای استقلال

 

شرح گل: ارسال کرنر به روی دروازه ملوان با ضربه سر محمدحسین مرادمند منجر به گل اول استقلال شد. (گل اول برای استقلال)

 

اتفاق ویژه: در دقیقه ۶ مرادمند روی زائر کاظمین مرتکب خطای پنالتی شد. مهران احمدی در دقیقه ۷ پنالتی را زد و حسینی اجازه ورود توپ به دروازه تیمش را نداد.

 

کارت زرد: ابوالفضل جلالی و رزوبه چشمی از استقلال - میلاد باقری، آرمان اکوان و محمدحسین اکبرمنادی و علیرضا محمد (مربی) از ملوان

 

کارت قرمز: -

 

ترکیب استقلال: سیدحسین حسینی، محمدحسین مرادمند، روزبه چشمی، صالح حردانی، ابوالفضل جلالی، زبیر نیک‌نفس (۶۸-مهرداد محمدی)، مهدی مهدی‌پور (۸۴- ایمان سلیمی)، آرش رضاوند، جعفر سلمانی، کوین یامگا (۷۴-پیمان بابایی) و ارسلان مطهری (۸۴-آرمان رمضانی).

 

ترکیب ملوان: محمدحسین اکبرمنادی، میلاد باقری، حامد نورمحمدی، آرمان اکوان، پدرام قاضی‌پور، مجید عیدی، مهران احمدی (۶۶-محمدرضا بردبار)، میلاد شعبانلو (۶۶-امین پورعلی)، پیمان رنجبری، حسین صادقی و مسعود زائر کاظمین (۷۱-رضا جعفری).

نظرات بینندگان