کد خبر: ۷۳۸۳۹۸
تاریخ انتشار: ۱۶ : ۱۲ - ۲۸ مرداد ۱۴۰۲

۴ ماما در شاهرود دستگیر شدند/ اتهام «سقط جنین عمدی»

رئیس کل دادگستری استان سمنان از دستگیری چهار مامای غیرمجاز در شهرستان شاهرود خبر داد و گفت: این افراد سقط جنین عمدی انجام می‌دادند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
مهر:رئیس کل دادگستری استان سمنان از دستگیری چهار مامای غیرمجاز در شهرستان شاهرود خبر داد و گفت: این افراد سقط جنین عمدی انجام می‌دادند.
 
 محمد جعفر عبدالهی پیش از ظهر شنبه در جمع خبرنگاران به میزبانی دادگستری استان سمنان با اشاره به دستگیری چهار مامای غیرمجاز در شهرستان شاهرود خبر داد و ابراز کرد: این افراد سقط جنین غیرمجاز را انجام می‌دادند.
 
وی با بیان اینکه رصدهای امنیتی در شاهرود سبب کسب اطلاعاتی درباره اقدامات غیر قانونی توسط چند ماما شد، افزود: پس از ابلاغ قانون جمعیت، برخورد با این قبیل تخلفات در اولویت دستگاه قضائی و نیروهای امنیتی استان سمنان قرار گرفته است.
 
رئیس کل دادگستری استان سمنان با بیان اینکه چهار مامای غیرمجاز در شاهرود دستگیر و اتهام سقط جنین عمدی به آنان در دستگاه قضائی تفهیم شد، ابراز داشت: این افراد با صدور قرار در بازداشت به سر می‌برند تا به پرونده آنها رسیدگی شود.
 
عبدالهی با بیان اینکه روند شناسایی و دستگیری افراد و مراکز غیرمجاز و غیر قانونی در این موضوع مهم در سراسر استان سمنان ادامه دارد، گفت: با افراد خاطی در این زمینه برخورد جدی می‌شود.
نظرات بینندگان