arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۳۸۵۲۱
تاریخ انتشار: ۳۴ : ۰۰ - ۲۹ مرداد ۱۴۰۲

همه در انتظار خبر داغ امیر عابدزاده

ورزش سه نوشت:امیرعابدزاده هنوز با هیچ تیمی قرارداد نبسته است، اما این در حالی است که پرونده حضور او در فوتبال ایران و اسپانیا هنوز باز است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

دروازه‌بان ایران در جام جهانی و مقدماتی جام جهانی، که در اردوهای اخیر هنوز به تیم ملی دعوت نشده بعد از دو سال حضور در پونفرادینا از این تیم جدا شده و همه منتظر تیم جدیدش هستند. بعد از جدایی او صحبت از پیشنهاد چند تیم اسپانیایی به امیر بود که به هیچکدام به نتیجه نرسیدند. 

پس از آن پیشنها تراکتور به دست او رسید، اما در نهایت آنچه امروز مشخص است اینکه توافقی بین دروازه‌بان و باشگاه تراکتور انجام شد. با این وجود هنوز پرونده حضور امیرعابدزاده در فوتبال اسپانیا و البته لیگ برتر ایران باز است و باید منتظر باشیم و ببینیم در روزهای آخر نقل و انتقالات چه اتفاقی خواهد افتاد. ضمن اینکه بعد از پایان زمان نقل و انتقالات نیز هنوز احتمال هر اتفاقی در مورد آینده امیر وجود دارد چرا که او می‌تواند به عنوان سهمیه فیفا به تیمی در داخل یا خارج از ایران بپیوندد. 

با این وجود او یکی از سرشناس‌ترین چهره‌هایی است که در حال حاضر هنوز با باشگاهی قرارداد امضا نکرده است و این انتظار وجود دارد که در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا در قطر، بتواند روی انتخاب تیم بعدی او اثر گذار باشد. با توجه به اینکه عابدزاده که با توجه به حضور همراه تیم ملی در جام جهانی و همچنین هفت سال بازی در فوتبال اروپا یکی از باتجربه‌ترین دروازه‌بان‌های حاضر فوتبال ایران محسوب می‌شود باید دید کدام راه را انتخاب می‌کند تا او را بار دیگر به لیست تیم ملی نزدیک کند.

251 251

نظرات بینندگان