arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۳۸۶۴۹
تاریخ انتشار: ۰۶ : ۱۷ - ۲۹ مرداد ۱۴۰۲
هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان:

پرونده شکایت از رحیمی جهان آبادی، نماینده تربت جام به دادگاه ارجاع شد / اظهارات این نماینده خارج از چارچوب نمایندگی تشخیص داده شد

رئیس هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی از ارجاع پرونده شکایت تعدادی از نمایندگان و افراد غیر نماینده از جلیل رحیمی جهان آبادی به دادگاه خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایسنا: رئیس هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شورای اسلامی از ارجاع پرونده شکایت تعدادی از نمایندگان و افراد غیر نماینده از جلیل رحیمی جهان آبادی به دادگاه خبر داد.

موسی غضنفرآبادی با بیان اینکه «در هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس پرونده‌های متعددی وجود دارد» اظهار کرد: تعدادی از نمایندگان مجلس و همچنین افراد غیر نماینده شکایتی از آقای جلیل رحیمی جهان آبادی نماینده تایباد و تربیت جام به هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مطرح کردند که هیئت اظهارات این نماینده را خارج از چارچوب نمایندگی تشخیص داد.

وی افزود: با تصمیم هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان شکایت از این نماینده در دادگاه رسیدگی می‌شود.

رئیس هیئت نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس همچنین در پاسخ یه این پرسش که آیا هیئت نظارت درخواستی درباره اعمال محدودیت در فعالیت‌های این نماینده در فضای مجازی مطرح کرده است؟ تاکید کرد: چنین درخواستی از سوی هیئت نظارت مطرح نشده است.

پس از اعلام حکم تبعید یکی از فعالان رسانه‌ای به تربت جام طی هفته‌های گذشته رحیمی جهان آبادی نماینده‌ی این شهر به این خبر واکنش منفی نشان داد و به افرادی که آنها را «ارزشی» می‌نامید اعتراض کرد.

رحیمی جهان آبادی پس از چند روز کشمکش در فضای مجازی با مخالفان خود، ۱۱ مرداد ماه با انتشار یادداشتی در صفحه شخصی خود در توییتر اعلام کرد که برای مدتی در این شبکه اجتماعی فعالیت نخواهد کرد.

نظرات بینندگان