arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۳۸۷۷۸
تاریخ انتشار: ۳۹ : ۱۲ - ۳۰ مرداد ۱۴۰۲

معاون سازمان محیط زیست: روسیه برای همکاری در حل مشکل دریای خزر اعلام آمادگی کرده است

معاون محیط زیست دریایی وتالاب‌های سازمان حفاظت محیط زیست گفت: معاون سازمان محیط زیست کشور با اشاره به سخنان اخیر رئیس این سازمان درباره دریای خزر گفت: روسیه پیام داده که آماده همکاری بیشتر با ایران در زمینه مسائل این حوزه هستیم.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایسنا: مجتبی ذوالجودی امروز ۳۰ مردادماه در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان اظهار کرد: در سازمان محیط زیست آمده‌ایم که راهکار تعیین کنیم و قصدمان همراهی با توسعه همه جانبه کشور است.

وی با بیان اینکه تلاش بر این است همراه با برنامه‌های دولت و سیاست‌های نظام پیش برویم، افزود: در موضوع توسعه مکران یکسری مسائل محیط زیستی وجود داشت که همراه شدیم و برای رفع مشکلات راهکار دادیم.

ذوالجودی بیان کرد: در سازمان محیط زیست تقریبا همراه هستیم و مطمئنم در استان کرمان نیز با حمایت مسئولان و تدبیر مدیر جدید، مسائل حوزه محیط زیست و تولید را بهتر از قبل دنبال کنیم.

معاون سازمان محیط زیست کشور با اشاره به سخنان اخیر رئیس این سازمان درباره دریای خزر گفت: روسیه پیام داده که آماده همکاری بیشتر با ایران در زمینه مسائل این حوزه هستیم.

وی ادامه داد: در کنار کارهای حوزه محیط زیست، در دیپلماسی نیز موفق بوده‌ایم و معتقدیم خیلی از مشکلات محیط زیست را می‌توانیم از طریق تعامل با دیگر کشورها و همکاری کشورهای همسایه حل کنیم.

نظرات بینندگان