کد خبر: ۷۳۹۲۲۰
تاریخ انتشار: ۴۳ : ۱۹ - ۰۱ شهريور ۱۴۰۲

«سینما ماندانا» بعد از گذشت بیش از دو ماه بازگشایی و رفع پلمب شد

مدیر سینما «ماندانا» تهران از رفع پلمب این مجموعه سینمایی بعد از گذشت دو ماه و هفت روز خبر داد و گفت: از مسئولان قضایی، سازمان سینمایی، دادستان ناحیه ۸ و دادگاه شعبه ۸۸ که کمک کردند درهای این سینما دوباره به روی سینمادوستان باز شود تشکر می‌کنم. وی چندی پیش دلیل پلمب این سینما را بی‌حجابی اعلام کرده بود. این مجموعه که در سال ۱۳۴۰ تأسیس شد، دارای چهار سالن سینمایی و یک سالن آمفی تئاتر است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایرنا:  مدیر سینما «ماندانا» تهران از رفع پلمب این مجموعه سینمایی بعد از گذشت دو ماه و هفت روز خبر داد و گفت: از مسئولان قضایی، سازمان سینمایی، دادستان ناحیه ۸ و دادگاه شعبه ۸۸ که کمک کردند درهای این سینما دوباره به روی سینمادوستان باز شود تشکر می‌کنم.

محمد قاصد اشرفی رئیس انجمن سینماداران و مدیر مجموعه سینمایی «ماندانا» ضمن عذرخواهی از مردمی که در این مدت از تماشای فیلم محروم بودند اظهار داشت: هم اکنون چهار سالن این سینما فعال است و فیلم‌های فسیل، شهر هرت، معجزه عشق و نارگیل در حال اکران هستند.

به گفته وی این سینما از روز گذشته (سه شنبه ۳۱ مرداد) رفع پلمب شده است.

اشرفی چندی پیش دلیل پلمب این سینما را بی‌حجابی اعلام کرده بود. این مجموعه که در سال ۱۳۴۰ تأسیس شد، دارای چهار سالن سینمایی و یک سالن آمفی تئاتر است. سینما ماندانا در خیابان دماوند، بعد از ایستگاه آیت، نبش کوچه بیهقی قرار دارد. 

نظرات بینندگان