کد خبر: ۷۳۹۹۰۹
تاریخ انتشار: ۱۶ : ۱۳ - ۰۶ شهريور ۱۴۰۲

هشدار برای متقاضیان ویزای کانادا و آمریکا (مراقب باشید!)

پیکاپ پاسپورت کانادا و آمریکا از جمله خدماتی است که در این روزها تقاضای زیادی برای آن وجود دارد. در این روش، نماینده یک آژانس مسافرتی معتبر، پاسپورت شما را از کشور خارج می‌کند و بعد از آنکه ویزا بر روی آن چسبانده شد، پاسپورت را در ایران به شما تحویل می‌دهد. بنابراین نیازی نیست که برای گرفتن ویزای خود و همراهان، یک بار دیگر به خارج از کشور سفر کنید.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

هشدار برای متقاضیان ویزای کانادا و آمریکا (مراقب باشید!)

روش گرفتن ویزای توریستی کانادا و آمریکا با گرفتن ویزای توریستی سایر کشورها متفاوت است. چرا که این کشورها در ایران سفارت ندارند و متقاضیان ویزای این دو کشور، باید برای انجام کارهای ویزا به خارج از کشور بروند.

ویزاهای کانادا و آمریکا معمولا در همان لحظه صادر نمی‌شوند، در نتیجه متقاضیان یک بار باید برای انجام کارهای ویزا به خارج از کشور سفر کنند و یک سفر خارجی دیگر هم برای چسبانده شدن ویزا بر روی پاسپورت انجام دهند.

سفر به یک کشور دیگر علاوه بر هزینه، نیاز به صرف وقت زیادی نیز دارد. در چنین شرایطی متقاضیان ویزای آمریکا و کانادا با استفاده از خدمات پیکاپ پاسپورت، نیازی به سفر دوباره به خارج از کشور ندارند و به این ترتیب در هزینه و وقت آن‌ها صرفه جویی زیادی خواهد شد.

پیکاپ پاسپورت کانادا و آمریکا از جمله خدماتی است که در این روزها تقاضای زیادی برای آن وجود دارد. در این روش، نماینده یک آژانس مسافرتی معتبر، پاسپورت شما را از کشور خارج می‌کند و بعد از آنکه ویزا بر روی آن چسبانده شد، پاسپورت را در ایران به شما تحویل می‌دهد. بنابراین نیازی نیست که برای گرفتن ویزای خود و همراهان، یک بار دیگر به خارج از کشور سفر کنید.

متقاضیانی که قصد استفاده از خدمات پیکاپ پاسپورت کانادا و آمریکا را دارند، باید مراقب باشند. خروج پاسپورت از کشور باید از طریق قانونی و زیر نظر پلیس گذرنامه انجام شود. در غیر اینصورت نه تنها احتمال دارد به ویزای خود نرسید، بلکه در مشکلات حقوقی و قانونی گرفتار خواهید شد که راه خروج از آن‌ها دشوار است.

در این مقاله چند هشدار برای متقاضیان پیکاپ پاسپورت وجود دارد که با خواندن آن‌ها می‌توانید متوجه روش‌های متقلبانه موسسات غیرمجاز پیکاپ پاسپورت شوید و در دام آن‌ها نیافتید. توصیه می‌کنیم که برای استفاده از خدمات پیکاپ پاسپورت یا گرفتن ویزای توریستی کانادا و آمریکا حتما از خدمات آژانس‌هایی مانند موسسه حامی مهاجر استفاده کنید که دارای مجوز رسمی از پلیس گذرنامه و وزارت گردشگری هستند.

خطرات پیکاپ پاسپورت در موسسات غیرمجاز

همانطور که گفتیم، خروج پاسپورت از کشور بدون اجازه پلیس گذرنامه یک کار غیرقانونی است و تبعات قانونی برای صاحبت گذرنامه به دنبال دارد. در نتیجه تمام موسسات مهاجرتی و آژانس‌های مسافرتی برای ارائه خدمات پیکاپ پاسپورت باید دارای مجوزهای قانونی و رسمی از پلیس گذرنامه باشند.

متاسفانه در سال‌های اخیر مشاهده شده است که برخی شرکت‌های بدون مجوز، با ارائه قیمت ارزان پیکاپ پاسپورت کانادا و آمریکا، متقاضیان را فریب می‌دهند و به شکل‌های متفاوت برای صاحبان پاسپورت مشکل ایجاد می‌کنند. این شرکت ها معمولا از روش های زیر برای پیکاپ پاسپورت استفاده می‌کنند که خطرات زیادی برای صاحب پاسپورت ایجاد می‌کند :

پیکاپ پاسپورت با رانندگان اتوبوس یا ترانزیت

شرکت‌های نامعتبر معمولا برای کم کردن هزینه‌ها و ارائه خدمات ارزان، امنیت پاسپورت را به طور کامل به خطر می‌اندازند و برای ارسال پاسپورت به خارج از کشور، پاسپورت شما را به رانندگان اتوبوس یا رانندگان ترانزیت تحویل می‌دهند. در این روش ارسال امکان گم شدن پاسپورت یا سواستفاده از آن وجود دارد و اگر این اتفاق رخ دهد، پیگیری آن از طریق قانونی بسیار سخت خواهد بود. چرا که پاسپورت شما به صورت غیرقانونی و بدون مجوز از کشور خارج شده است.

پیکاپ پاسپورت از طریق مسافر

برخی دیگر از موسسات غیرمعتبر، شیوه خطرناک‌تری را برای ارسال پاسپورت به کار می‌برند. کارکنان این موسسه‌ها به فرودگاه می‌روند و با دادن وعده‌های دروغ به مسافران خارج از کشور، آن‌ها را راضی می‌کنند که پاسپورت شما را به خارج از کشور ببرد. در واقع پاسپورت شما تحویل یک فرد غریبه و ناشناس می‌شود و این موضوع حتی از مورد قبلی هم خطرناک‌تر است، چرا که امکان وقوع هر اتفاقی وجود دارد.

پیکاپ پاسپورت آمریکا از ترکیه بدون وکالتنامه رسمی

طبق دستورالعمل جدید، برای پیکاپ پاسپورت آمریکا از ترکیه نیاز به ارائه وکالتنامه رسمی دارید و باید مراحل ادارای دیگری بر روی این وکالتنامه انجام شود. بنابراین اگر شخص یا موسسه دیگری به شما پیشنهاد داد که پیکاپ پاسپورت آمریکا از ترکیه را بدون وکالتنامه محضری انجام می‌دهد، در صداقت آن‌‌ها شک کنید.

توجه کنید که پیکاپ پاسپورت کانادا از ترکیه نیازی به وکالتنامه ندارد و این پروسه فقط مربوط به پیکاپ پاسپورت آمریکا از ترکیه است.

موسسه حامی مهاجر همه مراحل پیکاپ پاسپورت آمریکا در ترکیه را به صورت قانونی انجام می‌دهد و پس از دریافت وکالتنامه رسمی از شما، تمام مراحل اداری بعد از آن همچون ترجمه وکالتنامه، اخذ تاییدیه دادگستری، اخذ تاییدیه وزارت امور خارجه و اخذ تاییدیه سفارت ترکیه در ایران را برای شما انجام خواهد داد. در صورت تمایل به استفاده از خدمات حامی مهاجر و دریافت مشاوره رایگان پیکاپ پاسپورت، می‌توانید با شماره 02148406 تماس بگیرید.

سو استفاده از پاسپورت شما

یک شرکت غیرمعتبر، بدون اطلاع مراجع قانونی پاسپورت شما را به خارج از کشور می‌برد، بنابراین می‌تواند از پاسپورت شما برای مقاصد غیرقانونی، قاچاق یا پولشویی استفاده کند. این سو استفاده می‌تواند شما را با دردسرهای بسیار زیادی مواجه کند و حتی امکان این وجود دارد که بعد از دریافت ویزا و سفر به آمریکا و کانادا، با مشکلات پیچیده قضایی و قانونی مواجه شوید که اثبات بی گناهی در اینگونه موارد بسیار سخت است.

چطور در دام موسسات غیر مجاز پیکاپ پاسپورت نیافتیم؟

موسسات غیر مجاز پیکاپ پاسپورت

وقتی که پاسپورت خود را تحویل یک شرکت غیرمجاز می‌دهید، احتمال اتفاق افتادن تمام خطرات بالا برای شما وجود دارد. شما نمی‌توانید مطمئن شوید که این موسسه برای شما خطری ایجاد نخواهد کرد، چرا که اساسا یک موسسه غیرمجاز است و مجوز لازم از پلیس گذرنامه را ندارد.

تنها راه این است که برای پیکاپ پاسپورت فقط به موسسات و آژانس هایی اعتماد کنید که دارای مجوزهای لازم از پلیس گذرنامه و وزارت گردشگری هستند و تمام مراحل پیکاپ پاسپورت را برای شما توضیح می‌دهند.

موسسه حامی مهاجر، یکی از همین آژانس های معتبر برای پیکاپ پاسپورت است. در ادامه چندین مزیت برای پیکاپ پاسپورت با حامی مهاجر بیان می‌شود. شما می‌توانید این ویژگی‌ها را با سایر موسسات مقایسه کنید و بهترین تصمیم را در رابطه با استفاده از خدمات پیکاپ پاسپورت بگیرید.

مزایای پیکاپ پاسپورت با حامی مهاجر

موسسات مهاجرتی زیادی وجود دارند که خدمات پیکاپ پاسپورت را انجام می‌دهند و همه آن‌ها ادعا دارند که بهترین خدمات پیکاپ ویزا را ارائه می‌دهند. این مساله تصمیم گیری و انتخاب درست را برای متقاضیان پیکاپ پاسپورت سخت می‌کند. بنابراین در این بخش قصد داریم تا تعدادی از مزایای حامی مهاجر را بیان کنیم که به شما در انتخاب صحیح موسسه مهاجرتی برای پیکاپ پاسپورت کمک زیادی خواهد کرد.

حامی مهاجر دارای مجوز رسمی از پلیس گذرنامه

هشدار برای متقاضیان ویزای کانادا و آمریکا (مراقب باشید!)

تا اینجا حتما باید متوجه خطرات پیکاپ پاسپورت در موسسات غیرمجاز شده باشید و می‌دانید که اگر گذرنامه شما بدون مجوز از کشور خارج شود و مشکلی برای آن پیش بیاید، هیچ راه قانونی برای پیگیری آن وجود ندارد و شما کار غیرقانونی انجام داده‌اید.

در نتیجه برای استفاده از این خدمات، فریب قیمت‌ ارزان پیکاپ پاسپورت برخی از موسسات بدون مجوز را نخورید. هزینه پیکاپ پاسپورت نباید اولویت اول شما باشد، قبل از هر چیز باید بررسی کنید که پیکاپ پاسپورت با مجوز قانونی و به صورت هوایی انجام شود.

حامی مهاجر تمام مجوزهای رسمی و قانونی برای انجام خدمات پیکاپ ویزا را داراست و تمام پیکاپ پاسپورت ها در حامی مهاجر به صورت هوایی انجام می‌شود.

مشاوره رایگان پیکاپ پاسپورت

یکی دیگر از راه های تشخیص موسسه خوب برای پیکاپ پاسپورت، ارائه توضیحات کامل از طرف کارشناس پرونده است. حامی مهاجر برای پیکاپ پاسپورت، مشاوره رایگان ارائه می‌دهد. قبل از قرارداد بستن همه چیز به طور کامل برای شما توضیح داده می‌شود و در جریان همه چیز قرار خواهید گرفت. برای دریافت مشاوره رایگان پیکاپ پاسپورت در حامی مهاجر فقط کافی است با شماره 02148406 تماس بگیرید.

پیکاپ پاسپورت بدون نیاز به وکالت نامه محضری

یکی از مزیت های عالی پیکاپ ویزا با حامی مهاجر این است که بدون نیاز به ارائه وکالت نامه محضری، کار پیکاپ پاسپورت شما انجام خواهد شد. بنابراین نیاز به صرف وقت و هزینه اضافی برای دریافت وکالت نامه رسمی ندارید. گاهی اوقات نیز ارائه وکالت رسمی به یک شخص دیگر نگران کننده است. ولی برای پیکاپ پاسپورت با حامی مهاجر فقط کافی است که یک رضایت نامه بابت تحویل پاسپورت خود امضا کنید و همه چیز به خوبی انجام خواهد شد.

البته توجه کنید که طبق دستورالعمل جدید، پیکاپ پاسپورت آمریکا از ترکیه فقط با اخذ وکالت نامه محضری امکان پذیر خواهد بود. حامی مهاجر وکالت نامه رسمی را از شما دریافت خواهد کرد و اقداماتی همچون ترجمه وکالتنامه، اخذ تاییدیه دادگستری، اخذ تاییدیه وزارت امور خارجه و اخذ تاییدیه سفارت ترکیه در ایران را برای شما انجام خواهد داد.

سامانه آنلاین پیگیری پیکاپ ویزا در حامی مهاجر

یکی از نگرانی‌های اصلی متقاضیان پیکاپ پاسپورت، امکان پیگیری وضعیت پیکاپ ویزا به صورت لحظه‌ای است و همه مشتریان تمایل دارند بدانند که پاسپورت آن‌ها در چه وضعیتی است. در موسسه حامی مهاجر پیگیری پیکاپ پاسپورت کانادا یا آمریکا به صورت لحظه‌ای امکان‌پذیر است. هنگامی که از خدمات ما استفاده می‌کنید، به شما یک شماره پیگیری (یا همان Tracking number) داده می‌شود و به وسیله این شماره همواره می‌توانید فرآیند پیکاپ خود را به صورت آنلاین بررسی کنید و مشاهده کنید که پاسپورت شما در چه مرحله‌ای قرار دارد.

دقت و امنیت بالا در فرآیند پیکاپ پاسپورت

موسسه حامی مهاجر در کشورهای خارجی دفتر و کارگزاران اختصاصی دارد، بنابراین انجام فرآیند پیکاپ پاسپورت در حامی مهاجر بسیار با دقت و به صورت قانونی انجام می‌شود. به همین دلیل هیچگاه مورد مفقودی پاسپورت یا اشتباه در پیکاپ برای پرونده های موسسه حامی مهاجر رخ نداده است. همین سابقه خوب دلیل اعتماد بسیاری از افراد به حامی مهاجر است.

ارائه قیمت منصفانه پیکاپ پاسپورت

ارائه خدمات قانونی پیکاپ پاسپورت هزینه بر است و نیاز به هماهنگی‌، ارسال هوایی پاسپورت و پرداخت حقوق و دستمزد به کارگزاران است؛ اما سعی حامی مهاجر همواره بر این موضوع بوده است که خدمات پیکاپ پاسپورت با قیمت منصفانه و منطقی در اختیار متقاضیان قرار گیرد و خدماتی ارائه شود که ارزش خرید بالایی داشته باشد.

متاسفانه برخی از موسسات بدون مجوز با ارائه قیمت پایین پیکاپ پاسپورت، مشتریان را فریب می‌دهند و فرآیند پیکاپ را از مسیرهای غیرقانونی انجام می‌دهند. احتمالا تمام متقاضیان ویزا آمریکا و کانادا در مسیر دریافت ویزا هزینه یا وقت زیادی صرف کرده‌اند، بنابراین منطقی نیست که به خاطر صرف هزینه کمتر برای پیکاپ پاسپورت، همه تلاش های قبلی خود برای اخذ ویزا را به خطر بیاندازید.

پیکاپ پاسپورت از شهرستان

اگر در تهران زندگی نمی‌کنید و برای پیکاپ پاسپورت خود به دنبال خدمات عالی هستید، باز هم می‌توانید از خدمات پیکاپ ویزا حامی مهاجر استفاده کنید. هیچ نیازی برای مراجعه به دفتر حامی مهاجر نیست، همه کارها به صورت تلفنی هماهنگ خواهد شد و بعد از هماهنگی فقط کافی است که پاسپورت خود را به همراه رضایتنامه امضا شده یا در برخی مواقع وکالتنامه رسمی، به آدرس دفتر حامی مهاجر پست کنید. بنابراین هر جای ایران که باشید، می‌توانید از خدمات حامی مهاجر استفاده کنید.

بالاترین سرعت در پیکاپ پاسپورت

یکی دیگر از نگرانی‌های مهم متقاضیان پیکاپ پاسپورپ، سرعت و مدت زمان پیکاپ ویزاست. مسلما از کسی که چند ماه یا حتی چند سال از وقت خود را برای دریافت ویزا امریکا یا کانادا صرف کرده است، نمی‌توان انتظار داشت که چندین ماه برای پیکاپ پاسپورت صبر کند و باید پیکاپ پاسپورت در سریع‌ترین زمان ممکن انجام شود. خدمات پیکاپ پاسپورت یا پیکاپ ویزا روندی به شدت حساس است که فاکتور سرعت و به ویژه امنیت در آن نقشی حیاتی ایفا خواهد کرد.

در بخش‌های قبلی درباره عوامل موثر در مدت زمان پیکاپ پاسپورت توضیحات کاملی ارائه دادیم. در این بخش فقط باید بگوییم که کارشناسان موسسه حامی مهاجر با استفاده از سابقه و تجربه بالای خود، همه کارها را به شکلی تنظیم خواهند کرد که سرعت، امنیت و دقت پیکاپ ویزا رعایت شود.

انجام پیکاپ پاسپورت با پرواز و چندبار در هفته

تمام پیکاپ پاسپورت ها در موسسه حامی مهاجر به وسیله پرواز و معمولا دو الی سه بار در هر هفته انجام می‌شود. بنابراین سرعت، دقت و رعایت هزینه منصفانه پیکاپ پاسپورت از جمله مواردی است که در حامی مهاجر به آن‌ها دقت می‌شود

نظرات بینندگان