arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۴۰۴۱۹
تاریخ انتشار: ۳۵ : ۱۳ - ۰۹ شهريور ۱۴۰۲

وزیر کشور: دولت حل مسائل و مشکلات داخل را به سیاست‌های خارجی گره نزد

وزیر کشور گفت: دولت سیزدهم حل مسائل و مشکلات داخل کشور را به روابط و سیاست‌های خارجی گره نزده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایسنا: وزیر کشور گفت: دولت سیزدهم حل مسائل و مشکلات داخل کشور را به روابط و سیاست‌های خارجی گره نزده است.

احمد وحیدی، امروز، ۹ شهریورماه در آیین افتتاح سالن تخصصی والیبال شهید سلیمانی در دامغان به تعدد پروژه‌های افتتاح شده در هفته دولت اشاره کرد و گفت: دولت بدون اتلاف وقت و با تمام تلاش برای اتمام تمامی پروژه‌های باقی مانده تلاش خواهد کرد.

 وی از آنچه عزم جزم دولت بر یک فعالیت مستمر می‌خواند با هدف حل مشکلات مردم خبر داد و افزود: دولت آیت الله رئیسی در راستای بهبود شرایط تلاش جهادی کرده و به هیچ عنوان انجام وظایف خود را به مسائل و موارد خارجی گره نزده است.

وی به افتتاح این سالن تخصصی به عنوان نمودی از یک کار جهادی اشاره و خاطرنشان کرد: این‌ پروژه تا قبل از این دولت ۵۰ درصد رشد داشته اما طی عمر دو ساله دولت سیزدهم و با کار جهادی، ۵۰ درصد مابقی تکمیل و امروز به بهره برداری رسید.

این عضو کابینه دولت سیزدهم گفت: جامعه اسلامی اساسا باید سالم، قوی، پرتوان و دارای توان روحی و ایمان قوی باشد، چرا که اساسا جامعه کم توان و بیمار، در شان کشور ما نیست.

وزیر کشور تصریح کرد: ورزشگاه محلی برای تربیت و پرورش جوانان با صلابت، قوی و همراه با ایمان و خصلت روحی محکم و پرتوان است.

وحیدی بر لزوم توجه بیشتر به فعالیت‌های مرتبط با ورزش و جوانان تاکید و عنوان کرد: ما می‌توانیم برخی کسالت‌های جسمی و روحی را با افتتاح اینگونه مجتمع و ورزشگاه‌ها و توجه به ورزش برطرف کنیم.

این عضو کابینه سیزدهم تاکید کرد: اولویت استفاده از این سالن‌ها باید با آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها باشد.

نظرات بینندگان