arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۴۰۹۵۲
تاریخ انتشار: ۳۹ : ۰۰ - ۱۳ شهريور ۱۴۰۲

تمسخر قلعه‌نویی با یک عکس؟ / از ورود عکاس به تمرین تیم‌ملی جلوگیری شد

دومین تمرین تیم ملی فوتبال ایران برای برگزاری دو بازی دوستانه با بلغارستان و آنگولا از ساعت ۱۷ امروز (یکشنبه) در کمپ تیم‌های ملی برگزار شد. یکی از عکاسان ورزشی روز گذشته در جریان تمرین تیم ملی تصویری از ایستادن امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم ملی منتشر کرده بود که به زعم مسئولان تیم ملی این تصویر با هدف تمسخر سرمربی تیم ملی منتشر شده است، از ورود این عکاس به تمرین تیم ملی جلوگیری شد. این اقدام با اعتراض شدید خبرنگاران و عکاسان روبرو شد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایسنا: دومین تمرین تیم ملی فوتبال ایران برای برگزاری دو بازی دوستانه با بلغارستان و آنگولا از ساعت ۱۷ امروز (یکشنبه) در کمپ تیم‌های ملی برگزار شد.

در ابتدای این تمرین وحید امیری و روزبه چشمی بین خبرنگاران آمدند و در شرایطی که آنها پرسش‌های مختلفی داشتند تنها به سه، چهار سوال پاسخ دادند.

در ادامه ملی‌پوشان قبل از آغاز تمرین دقایقی را به صحبت‌های رییس فدراسیون فوتبال گوش دادند اما این بار نیز از حضور خبرنگاران و عکاسان در کنار تیم جلوگیری شد و تنها گزارشگر صدا و سیما اجازه حضور در کنار ملی‌پوشان و تصویربرداری از صحبت‌های مهدی تاج را پیدا کرد که این موضوع با گلایه شدید خبرنگاران روبرو شد.

یکی از عکاسان ورزشی روز گذشته در جریان تمرین تیم ملی تصویری از ایستادن امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم ملی منتشر کرده بود که به زعم مسئولان تیم ملی این تصویر با هدف تمسخر سرمربی تیم ملی منتشر شده است، از ورود این عکاس به تمرین تیم ملی جلوگیری شد. این اقدام با اعتراض شدید خبرنگاران و عکاسان روبرو شد.

در نهایت با صحبت مسئولان رسانه‌ای تیم ملی قرار شد این عکاس در تمرین بعدی تیم‌ملی در تهران حضور یابد.

تمسخر قلعه‌نویی با یک عکس؟ / از ورود عکاس به تمرین تیم‌ملی جلوگیری شد

نظرات بینندگان