arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۴۱۱۰۲
تاریخ انتشار: ۵۳ : ۲۱ - ۱۳ شهريور ۱۴۰۲

انفجار انبار ضایعات در اصفهان ۵ مصدوم بر جای گذاشت

منصور شیشه‌فروش مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان اظهار کرد: عصر امروز انفجار در واحد جمع‌آوری و انبار ضایعات پلاستیک در شهر قهجاورستان در محور نزدیک فرودگاه رخ داد. وی با بیان اینکه هم‌اکنون حریق در این واحد تحت کنترل در آمده است، تصریح کرد: این حادثه پنج مصدوم داشت که برای مداوا به بیمارستان اعزام شدند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

فارس:  مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: انفجار در واحد جمع‌آوری ضایعات در اتوبان فرودگاه اصفهان ۵ مصدوم بر جای گذاشت. 

منصور شیشه‌فروش مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان اظهار کرد: عصر امروز انفجار در واحد جمع‌آوری و انبار ضایعات پلاستیک در شهر قهجاورستان در محور نزدیک فرودگاه رخ داد.

وی افزود: بلافاصله تیم‌های آتش‌نشانی اصفهان و قهجاورستان با دوازده دستگاه ماشین‌آلات، ده تیم و ۳۵ نفر به محل اعزام و در مدت یک ساعت حریق را اطفا کردند.                                

شیشه‌فروش با بیان اینکه هم‌اکنون حریق در این واحد تحت کنترل در آمده است، تصریح کرد: این حادثه پنج مصدوم داشت که برای مداوا به بیمارستان اعزام شدند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری اصفهان گفت: این واحد روباز بوده و در محور اتوبان چنین واحدها و کارگاه‌هایی در حال فعالیت هستند و باید برای ساماندهی اقداماتی انجام شود.

به گفته وی علت حادثه فردا توسط تیم آتش‌نشانی بررسی خواهد شد ولی طبق ظواهر سیلندر گاز در محل وجود داشته است.

نظرات بینندگان