کد خبر: ۷۴۳۹۱۶
تاریخ انتشار: ۱۹ : ۱۹ - ۲۳ آبان ۱۴۰۲

اقدام دسته‌جمعی بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران / این شماره را کسی نمی‌پوشد

عکس یادگاری بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران با یک حاشیه جالب سوژه رسانه‌های ورزشی شد. پیراهن شماره ۸ تیم ملی در سال‌های گذشته متعلق به پورعلی‌گنجی بوده و حالا هیچ بازیکنی این پیراهن را برتن نکرده است. بازیکنان تیم ملی هم با پیراهن شماره ۸ عکس یادگاری گرفتند تا به این شکل یاد هم تیمی مصدوم خود را زنده نگه دارند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ورزش سه: عکس یادگاری بازیکنان تیم ملی فوتبال ایران با یک حاشیه جالب سوژه رسانه‌های ورزشی شد.

مرتضی پورعلی‌گنجی مدافع باتجربه تیم ملی و پرسپولیس که در جریان بازی فینال تورنمنت اردن مقابل قطر دچار مصدومیت شدید شد و معاینات پزشکی رای به پارگی رباط صلیبی او داد، غایب بزرگ اردوی جاری شاگردان امیر قلعه‌نویی محسوب می‌شود.

پورعلی گنجی که مشغول مداوای زانوی مصدوم خود است، در تمرینات تیم ملی هم حضور ندارد، اما بازیکنان ایران یاد او را زنده نگه داشتند. در شروع تمرین عصر امروز تیم ملی در ورزشگاه پاس قوامین و بعد از آنکه امیر قلعه‌نویی و پیشکسوتان حاضر در تمرین در جمع بازیکنان به صحبت پرداختند، نفرات حاضر پیراهن شماره ۸ را به جمع خود آوردند و عکسی به یادگار برداشتند.

پیراهن شماره ۸ تیم ملی در سال‌های گذشته متعلق به پورعلی‌گنجی بوده و حالا هیچ بازیکنی این پیراهن را برتن نکرده است. بازیکنان تیم ملی هم با پیراهن شماره ۸ عکس یادگاری گرفتند تا به این شکل یاد هم تیمی مصدوم خود را زنده نگه دارند.

نظرات بینندگان