کد خبر: ۷۴۴۲۳۷
تاریخ انتشار: ۰۴ : ۱۱ - ۲۵ آبان ۱۴۰۲

بنزما: عربستان وطن دوم من است

کریم بنزما در مجمع جهانی مسک که به مدت ۳ روز در شهر ریاض برگزار شد، شرکت کرد. کاپیتان تیم فوتبال الاتحاد جده در سخنرانی خود در نشست «ستارگان در صحرا» گفت که در کشور دوم خود، عربستان زندگی می‌کند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

تسنیم: کریم بنزما، مهاجم فرانسوی تیم فوتبال الاتحاد جده گفته که عربستان وطنش است.

به گزارش روزنامه الریاضیه عربستان؛ کریم بنزما در مجمع جهانی مسک که به مدت 3 روز در شهر ریاض برگزار شد، شرکت کرد. کاپیتان تیم فوتبال الاتحاد جده در سخنرانی خود در نشست «ستارگان در صحرا» گفت که در کشور دوم خود، عربستان زندگی می‌کند.

کریم بنزما که در نقل‌وانتقال‌های تابستانی از رئال مادرید به الاتحاد عربستان انتقال یافت، گفت: بیش از هر چیز خوشحالم که در عربستان در میان این مردم بزرگ عاشق ورزش حضور دارم. من فقط برای فوتبال  به این کشور نیامده‌ام، بلکه برای یک پروژه بزرگ ورزشی اینجا هستم.

مهاجم تیم الاتحاد عربستان خاطرنشان کرد: در ابتدای حضورم در عربستان از لطف و استقبال زیاد و استقبال چشمگیر هواداران باشگاه الاتحاد غافلگیر شدم. این موضوع نشان می‌دهد هواداران فوتبال عربستان اشتیاق زیادی  به فوتبال دارند. ما در تیم الاتحاد مخاطبان دوست داشتنی داریم و آنها بازیکن شماره یک محسوب می‌شوند. باید تمام تلاش خود را بکنیم تا آنها خوشحال شوند.

نظرات بینندگان