کد خبر: ۷۴۴۲۸۲
تاریخ انتشار: ۴۵ : ۱۲ - ۲۵ آبان ۱۴۰۲

طعنه ستاره منفور رئال به بلینگام: باید بازیچه شوی!

گرت بیل، ستاره سابق رئال مادرید، صحبت‌هایی طعنه‎‌آمیزی را خطاب به جود بلینگام مطرح کرده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ورزش سه: بیل در طول دوران حضورش در رئال مادرید با مشکلات و انتقادهای بسیاری روبرو بود و به نظر می‌رسید که خودش هم تلاشی برای حل این مشکلات ندارد. 

این بازیکن با مصدومیت‌های متعدد در چند سال پایانی فوتبالش روبرو شد و رفتارش در بیرون زمین و همچنین اظهاراتش درباره اولویت داشتن تیم ملی ولز و ورزش گلف به باشگاهش باعث شد که هواداران رئال به شدت از او عصبانی باشند و به بازیکنی منفور بین آنها تبدیل شود.

حالا این ستاره ولزی صحبت‌هایی را در قالب توصیه به بلینگام برای موفقیت در سانتیاگو برنابئو مطرح کرده که نشان از ناراحتی او از رفتارهایی که با خودش صورت گرفت دارد.

بیل در این باره گفت: «بزرگترین توصیه‌ای که برای بلینگام دارم این است که در مادرید وارد بازی شود. چون اگر وارد این بازی نشود و کارهایی که رسانه‌ها می‌خواهند انجام دهد، با آنها حرف نزند و مثل عروسک خیمه شب بازی نباشد، با مشکلات بسیاری روبرو خواهد شد.

بازیکنان بزرگ بسیاری را می‌بینید که چنین رفتاری داشته‌اند... آنها هر کاری رسانه‌ها خواستند انجام دادند. به همین دلیل است که من از رده خارج شدم. من دوست نداشتم این کار را انجام دهم. فقط می‌خواستم فوتبال بازی کنم و به خانه بروم. 

این باعث شد که از بقیه جدا بمانم و آنها به من حمله کنند. بلینگام باید پس از هر بازی با رسانه‌ها صحبت کند و مطمئن باشد که این کار را با زبان اسپانیایی انجام می‌دهد!»

نظرات بینندگان