arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۴۴۳۲۴
تاریخ انتشار: ۳۳ : ۱۴ - ۲۵ آبان ۱۴۰۲

۴۳ مصدوم و ۲ جان‌باخته در پی تصادف اتوبوس با کامیون

رئیس پلیس راه استان سمنان از جان باختن دو نفر در سانحه جاده ای یک اتوبوس با یک خوردوی بنز خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایسنا: سرهنگ موسی بزرگی ۲۵ آبان ماه در جمع خبرنگاران خستگی و خواب‌آلودگی را عامل بروز این سانحه برشمرد و اظهار کرد: بامداد امروز در کیلومتر ۷۰محور دامغان به سمنان سانحه تصادف دو خودرو اتوبوس اسکانیا و کامیون بنز حامل بار چوب موجب فوت دو تن از هموطنان و جراحت تعدادی دیگر از مسافرین شد.

 وی ادامه داد: در این حادثه که بامداد امروز رخ داد راننده اتوبوس به علت عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب‌آلودگی مقصر شناخته شد.

رئیس پلیس راه استان تصریح کرد: بامداد امروز و پس از اعلام خبر از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ خادمین مردم در مجموعه پلیس راه استان سمنان با حضور به موقع در صحنه نسبت به امدادرسانی به حادثه دیدگان و انجام فعالیت های فنی و تخصصی در راستای ایمن سازی صحنه تصادف به منظور جلوگیری از حوادث بعدی ناشی از آن اقدام کردند.

وی افزود: متاسفانه در این حادثه که بین اتوبوس اسکانیا که از مبداء مشهد به مقصد اصفهان در حال حرکت بود و کامیون بنز که حامل بار چوب بود دو نفر از هموطنان عزیزمان جان‌باخته و تعدادی نیز مجروح شدند.

سرهنگ بزرگی در پایان ضمن ابراز همدردی با خانواده های حادثه دیدگان از رانندگان به ویژه رانندگان ناوگان مسافربری خواست که با رعایت سرعت مطمئنه و صبر و بردباری و داشتن استراحت کافی حافظ سلامت خود و دیگر مسافرین باشند.

نظرات بینندگان