arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۴۴۹۳۶
تاریخ انتشار: ۳۷ : ۱۶ - ۲۸ آبان ۱۴۰۲

سرمربی ازبکستان: ایران را شکست می‌دهیم

سرمربی تیم ملی ازبکستان خطاب به شاگردانش گفت آنها در صورت حفظ تمرکز توانایی غلبه بر شاگردان امیر قلعه‌نویی را دارند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

تسنیم: تمرینات تیم ملی فوتبال ازبکستان برای دیدار مقابل ملی‌پوشان کشورمان از شب گذشته (جمعه) آغاز شد.

سرچکو کاتانتس سرمربی تیم ملی ازبکستان پیش از شروع تمرینات در جمع شاگردانش صحبت‌هایی را مطرح کرد که سایت «چمپیونات» به آن اشاره کرده است.

این مربی اسلوونیایی با اشاره به برتری ازبکستان مقابل ترکمنستان، در آغاز مرحله انتخابی جام جهانی 2026 اظهار داشت: این پیروزی را مجدداً تبریک می‌گویم. ما هنوز کار خاصی انجام نداده‌ایم و فقط سه امتیاز گرفته‌ایم. شما می‌دانید اشتباهاتی در نیمه اول مرتکب شدیم، وضعیت زمین یک فاکتور است، اما شما نمی‌توانید این‌گونه مقابل ایران بازی کنید، حریفی جدی پیشِ‌رو داریم و به همین خاطر نباید تمرکزمان را از دست بدهیم.

سرمربی ازبکستان به لزوم بهره بردن بازیکنان تیمش از سرعت بالا اشاره کرد و گفت: شما همیشه باید تمرکزتان را حفظ کنید و تمام وجود خود را در تمرین بگذارید. شما نمی‌توانید در زمین آرام حرکت کنید و باید تصمیماتی سریع بگیرید، این کار در تمرین آغاز می‌شود. فرصت خوبی داریم تا نتیجه مثبتی بگیریم، ما ایران را شکست می‌دهیم و این اتفاق فقط با بازی کنار هم رخ می‌دهد، اگر کمی تمرکز خودمان را از دست بدهیم، با مشکل روبه‌رو خواهیم شد

تیم‌های ملی فوتبال ازبکستان و ایران از ساعت 16:30 روز سه‌شنبه 30 آبان، در چارچوب هفته دوم مرحله انتخابی جام جهانی 2026 و در ورزشگاه بنیادکار تاشکند به مصاف هم خواهند رفت.

نظرات بینندگان