arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۴۵۴۶۰
تاریخ انتشار: ۳۶ : ۱۸ - ۳۰ آبان ۱۴۰۲

ازبکستان ۲ _ ایران ۲؛ توقف یوز‌ها در اولین میدان سخت / کاتانچ ترمز قلعه‌نویی را کشید

 ایران در دومین هفته از مرحله اول مقدماتی جام جهانی ساعت ۱۶:۳۰ امروز(سه‌شنبه) در خانه ازبکستان به مصاف تیم ملی این کشور رفت که این دیدار با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایسنا: دو تیم ایران و ازبکستان در دومین دیدار از مرحله گروهی مقدماتی جام جهانی امروز(سه‌شنبه) به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی به پایان رسید.

 ایران در دومین هفته از مرحله اول مقدماتی جام جهانی ساعت ۱۶:۳۰ امروز(سه‌شنبه) در خانه ازبکستان به مصاف تیم ملی این کشور رفت که این دیدار با تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید.

جزییات این دیدار را در ادامه می‌خوانید.

ازبکستان ۲ – ایران ۲

کارت زرد: حسن الدین علی‌کولوف و الدور شومورودوف - محمدحسین کنعانی زادگان و علی کریمی

کارت قرمز: -

ترکیب ازبکستان: اوتکیر یوسوپوف، حاجی‌اکبر علیجانف، فرخ سیفی‌اف، رستم آشورماتوف (۸۲- سرگیئف)، عطابک شوکوروف، عادل جان خامروبکوف، جلال‌الدین ماشاریپوف، استون ارونوف(۸۹ - خوسانف)، الدور شومورودف، عمر اشمرادف و حسن الدین علی‌کولوف  

ترکیب ایران: علیرضا بیرانوند، شجاع خلیل‌زاده، رامین رضاییان، حسین کنعانی‌زادگان، میلاد محمدی(۹۰- احسان حاجی صفی)، مهدی ترابی (۹۰- رضا اسدی)، سعید عزت اللهی، محمد محبی (۷۵- مهرداد محمدی)، سامان قدوس(۴۳- علی کریمی)، مهدی طارمی و سردار آزمون (۷۵- روزبه چشمی).  

موقعیت‌های حساس

این دیدار با سوت محمد عبدالله محمد داور اماراتی آغاز شد.

دقیقه ۸: مهدی طارمی در محوطه جریمه ازبکستان و در مقابل دروازه این تیم سرنگون شد اما داور اعتقادی به ضربه پنالتی نداشت.

گل اول ایران (۱۴)(رامین رضاییان): نفوذ ایران و پاس سردار آزمون به رضاییان و ضربه این بازیکن از سمت راست محوطه جریمه با برخورد به دروازه‌بان ازبکستان وارد دروازه این تیم شد.

دقیقه ۲۷: شوت شوکوروف از پشت محوطه جریمه از بالای دروازه بیرانوند به بیرون رفت.

گل دوم ایران (۳۸)(مهدی طارمی): توپ گیری سامان قدوس و پاس او طارمی را در موقعیت تک به تک قرار داد و ضربه این بازیکن تبدیل به گل دوم ایران شد.

دقیقه ۴۱: ضربه خامروبکوف در محوطه جریمه به سمت دروازه ایران را بیرانوند مهار کرد.

دقیقه ۴۹: عبور شومورودوف از کنعانی و پاس در عرض او به ماشاریپوف و در ادامه ضربه پشت پا و فنی این بازیکن توسط خلیل زاده از روی خط دروازه دفع شد.

گل اول ازبکستان (۵۲)(استون ارونوف): دفع اشتباه علی کریمی، استون ارونوف را با بیرانوند تک به تک کرد و ضربه این بازیکن درون دروازه ایران جای گرفت.

دقیقه ۵۴: ضربه شوکوروف در محوطه جریمه با واکنش و مهار بیرانوند همراه شد.

دقیقه ۶۷: ضربه آرام و زمینی شومورودوف در محوطه جریمه را بیرانوند مهار کرد.

دقیقه ۷۰: شوت فرخ سیفی‌اف از کنار دروازه بیرانوند به بیرون رفت.

گل دوم ازبکستان (۸۲)(سرگیئف): سانتر رو به جلوی اورونف  به سرگیئف و ضربه این بازیکن در سمت چپ محوطه جریمه ایران وارد دروازه بیرانوند شد تا بازی به تساوی کشیده شود.

دقیقه ۶ + ۹۰: شوت مهدی طارمی از روی ضربه کاشته با اختلاف کم از بالای دروازه ازبکستان به بیرون رفت.

نظرات بینندگان