arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۴۵۷۶
تاریخ انتشار: ۵۸ : ۲۳ - ۰۶ شهريور ۱۳۹۱

ممنوعیت حرکت کامیون در محور هراز و فیروزکوه تا ساعت 24 روز 11 شهریور

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 فرمانده پلیس راه شرق استان تهران، حرکت کامیون در محور هراز و تریلر در محور فیروزکوه را تا ساعت 24 روز 11 شهریور ممنوع اعلام کرد.

مهران کرانیان اظهار داشت: این ممنوعیت‏ها تا روز پایانی تعطیلات اعمال می‏شود.

وی ادامه داد: امروز مسیرهای مواصلاتی شرق استان تهران با وجود بارش باران و آغاز تعطیلات پنج روزه با ترافیک حتی نیمه ‏سنگین نیز مواجه نبود.

کرانیان اضافه کرد: با توجه به شرایط موجود و تجربیات گذشته احتمال بروز ترافیک عصرانه سنگین روز دوشنبه در این مسیرها وجود دارد.

فرمانده پلیس راه شرق استان تهران افزود: به هر ترتیب پلیس راه با همراهی سایر نهادهای ذی‏ربط با آماده‏ باش 10 روزه ‏ای که پیش از این آغاز شده است، برای ارائه خدماتی شایسته به مردم لحظه‏ شماری می‏کند.

وی ادامه داد: دو محور دماوند-فیروزکوه و محور هراز به عنوان اصلی‏ ترین مسیرهای مواصلاتی منتهی به نوار شمالی کشور قلمداد می‏شوند.

کرانیان اضافه کرد: از این رو، همکاری مردم با خادمان خود در مجموعه فرماندهی‏ های چهارگانه پلیس راه شرق استان تهران در ایام تعطیل می‏تواند سفری خاطره ‏انگیز را برای آنها رقم بزند.

فرمانده پلیس راه شرق استان تهران گفت: حفظ سرعت مطمئنه، خودداری از حرکات پرشتاب و عجولانه، خودداری از انحراف به چپ، خودداری از سبقت غیرمجاز و در یک کلام رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی توصیه همیشگی پلیس راه به هموطنان عزیز است.
نظرات بینندگان