arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۴۷۷۵۱
تاریخ انتشار: ۳۹ : ۱۵ - ۱۱ آذر ۱۴۰۲

زمان فروش لاماری و هایما ۷X در سامانه یکپارچه اعلام شد

مدیر سامانه یکپارچه خودرو‌های داخلی و وارداتی از ثبت‌نام جدید خودرو‌های وارداتی طی هفته آینده، خبر داد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایرنا: مدیر سامانه یکپارچه خودرو‌های داخلی و وارداتی گفت: ثبت‌نام ۲ محصول خودرو‌های داخلی از عصر فردا (یکشنبه، ۱۲ آذر) و ثبت نام جدید خودرو‌های وارداتی نیز از هفته آینده آغاز می‌شود.

 «مهدی تقدسی» درباره آخرین جزئیات خودرو‌های داخلی و وارداتی، اظهار داشت: ٢ خودروساز داخلی هفته گذشته مجوز عرضه خودروی Lamari EAMA محصول شرکت آرین و هایما ۷ X محصول شرکت ایران خودرو را دریافت کرده‌اند که از عصر فردا عرضه آن‌ها در سامانه یکپارچه آغاز می‌شود.

 

وی افزود: شرکت سایپا نیز به دنبال دریافت مجوز برای عرضه تعدادی از محصولات این شرکت است تا بتواند در سامانه به فروش برساند

تقدسی با بیان اینکه سامانه یکپارچه خودرو‌های وارداتی نیز از روز دوشنبه (۱۳ آذر) باز می‌شود، گفت: ۳۳ هزار نفر متقاضی که در اسفند سال گذشته اقدام به ثبت نام کرده بودند، می‌توانند وارد سامانه شوند، اما در این دوره ثبت‌نام جدید وجود ندارد.

عرضه مازاد خودرو‌های وارداتی برای متقاضیان جدید

مدیر سامانه یکپارچه خودرو‌های داخلی و وارداتی ادامه‌داد: با توجه به ظرفیت مازاد خودرو‌های وارداتی، قرار است که مجوز صادر شود تا در هفته آینده در سامانه یکپارچه عرضه شوند.

وی اضافه‌کرد: در صورت عرضه، امکان ثبت نام جدید برای خودرو‌های مازاد وارداتی در هفته آینده فراهم می‌شود.

تقدسی تاکید کرد: تعداد و انواع خودرو‌های وارداتی بستگی به میزان واردات و مجوزی دارد که شرکت‌های واردکننده دریافت می‌کنند.

مدیر سامانه یکپارچه خودرو‌های داخلی و وارداتی خاطرنشان‌کرد: علاقه‌مندان برای مشاهده محصولات داخلی می‌توانند به سامانه یکپارچه خودرو‌های داخلی به آدرس https://esalecar.ir/cars و متقاضیان برای مشاهده خودرو‌های وارداتی به سامانه یکپارچه خودرو‌های وارداتی به آدرس www.saleauto.ir مراجعه کنند.

نظرات بینندگان