arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۵۰۲۲۵
تاریخ انتشار: ۳۱ : ۱۰ - ۲۲ آذر ۱۴۰۲

وزیر ارشاد: اعزام عمره مفرده پس از ۹ سال تعطیلی از ۲۸ آذرماه آغاز خواهد شد

وزیر فرهنگ و ارشاد در حاشیه جلسه امروز هیات دولت، گفت: از ۲۸ آذرماه اعزام عمره مفرده آغاز خواهد شد. بعد از ۹ سال زیارت خانه خدا در عمره مفرده فراهم شده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

فارس: وزیر فرهنگ و ارشاد در حاشیه جلسه امروز هیات دولت، گفت: از ۲۸ آذرماه اعزام عمره مفرده آغاز خواهد شد. بعد از ۹ سال زیارت خانه خدا در عمره مفرده فراهم شده است.

وزیر فرهنگ و ارشاد در حاشیه جلسه امروز هیات دولت، گفت: تا نوروز تعداد سینما‌ها به ۹۰۰ می‌رسد.

وی افزود: ما ۵۷۰ سینما تحویل گرفتیم و تا نوروز تعداد سینما‌ها به ۹۰۰ می‌رسد. مخاطبان سینما پیش‌بینی می‌کنیم به عدد ۳۰ میلیون برسد. هشتصدوسی و دومین سینما چند روز قبل افتتاح شده است و تا نوروز این عدد به نهصد سینما خواهد رسید.

اسماعیلی گفت: اجرای استاد انتظامی را در تالار وحدت داشتیم و از ایشان تشکر می‌کنیم و پذیرفتند تا در دی ماه هم این اجرا را مجدد داشته باشند. 

وزیر ارشاد عنوان کرد: پیش بینی می‌شود که مخاطبین سینما تا پایان سال از عدد سی میلیون فراتر می‌رود و فروش بلیط به عدد هزار میلیارد تا پایان سال پیش بینی می‌شود که برسد

اسماعیلی تاکید کرد: از ۲۸ آذرماه اعزام عمره مفرده آغاز خواهد شد. بعد از ۹ سال زیارت خانه خدا در عمره مفرده فراهم شده است. 

وی افزود: نهضت بازگشت به مساجد را در دولت در دستور کار قرار دادیم. در دولت انقلابی شعار بازگشت به مساجد را داشتیم که در این جهت یک گام عملی برداشته شده است که ۱۳۰۰ کانون فرهنگی و هنری بانوان را راه‌اندازی کردیم.

نظرات بینندگان