arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۵۳۷۶
تاریخ انتشار: ۰۴ : ۱۶ - ۱۴ شهريور ۱۳۹۱

تقلیدصدای فردوسی‌پور توسط فتح‌الله‌زاده!

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
مهر نوشت: برنامه دوشنبه شب نود در شرایطی روی آنتن رفت که مدیر عامل باشگاه استقلال در تازه‌ترین اقدام خود زمانی که نتوانست پاسخ روشنی برای مبلغ پرداختی به جواد نکونام و باشگاه اوساسونا ارائه کند، به تقلید صدای عادل فردوسی‌پور پرداخت.
 
در این برنامه رقابت‌های هفته هفتم دوازدهمین دوره لیگ برتر به همراه صحنه های مشکوک داوری مورد بررسی قرار گرفت و در ارتباط تلفنی که با حسین عسگری رئیس دپارتمان داوری فدراسیون فوتبال برقرار شد، وی در مورد درگیری اش با داور خط خورده صحبت کرد و به این سوال هم پاسخ داد که چرا محسن قهرمانی چند بازی پشت سرهم برای سایپا سوت زده است. عسگری این امر را طبیعی عنوان و تاکید کرد این یک قانون نانوشته است و مشکلی ایجاد نمی کند.
 
در بخش گفتگوی ویژه برنامه نود محمد مهدی نظری بازیکن تیم فوتبال فجرسپاسی که در دیدار با سپاهان اقدام به رفتار جوانمردانه کرده بود حضور داشت. این بازیکن که پس از امین متوسل زاده دومین فجری است که اقدام به بیرون زدن توپ هنگام مصدومیت بازیکن حریف کرده بود، زمان نسبتا زیادی مهمان فردوسی پور بود و در مورد اقدامش صحبت کرد. در طول حضور او در برنامه، مهمترین صحنه های رفتار جوانمردانه در لیگ های مختلف فوتبال دنیا به تصویر کشیده شد.
 
در بخش دوربین نود نیز حاشیه های هفته هفتم و برخی اتفاقات فوتبال و مشکلات حاشیه ای آن نیز به تصویر کشیده شد. یکی از مهمترین مسائلی که در این بخش مطرح شد به یک کلاس داوری برمی گشت که طی آن دانشجویان با پرداخت هزینه حضور در این کلاس، در یک زیرزمین و با شرایطی سخت دوره خود را سپری کردند و جالب اینکه در بین دانشجویان دو زن نیز حضور داشتند که برای آنها رختکنی در نظر نگرفته بودند و به آنها توصیه شده بود در کنار آقایان تست بدنی بدهند!
 
در یکی از بخش های دیگر برنامه نیز به رفتارهای تکراری مجتبی تقوی سرمربی تیم فوتبال سایپا پرداخته شد که هر بار قبل از شروع مسابقه آب را در دهانش می چرخاند و سپس روی چمن می ریخت! البته او در پاسخ به گزارشگر برنامه نود توضیحی در این مورد نداد.
 
انتخاب اعضای هیات مدیره دو باشگاه استقلال و پرسپولیس بهانه‌ای بود برای عادل فردوسی پور که ارتباطی تلفنی با علی فتح الله زاده مدیرعامل آبی ها برقرار کند و در مورد آخرین وضعیت مالی این باشگاه با وی گفتگو کند.
 
فتح الله زاده که تاکید می کرد به دنبال جذب اسپانسر برای حل مشکلات مالی استقلال است، ابراز امیدواری کرد با حضور اعضای جدید هیات مدیره این مشکلات بزودی حل شود.
 
اما گفتگوی عادل فردوسی پور با مدیر عامل آبی ها به همین جا ختم نشد و ماجرای قرارداد جواد نکونام و مبلغ پرداختی باشگاه استقلال به اوساسونا دوباره مطرح شد که فتح الله زاده تاکید داشت مبلغ 700 هزار یورو را باید به اوساسونا بدهند و فردوسی پور اصرار داشت که این باشگاه پولی از استقلال دریافت نکرده و آبی ها این پول را به خود نکونام داده اند.
 
علی فتح الله زاده که از پیگیری این موضوع دلخور بود و لحنش را کمی تند کرده بود بازهم تاکید کرد که مطالبی که در روزنامه "مارکا" اسپانیا در این مورد منتشر شده، معتبر نیست و فقط حرف "فتح الله زاده" معتبر است. او که از اصرارهای فردوسی پور عصبانی شده بود در بخشی از صحبت هایش از اینکه او در این موضوع سماجت می کند انتقاد کرد و صدای فردوسی پور را تقلید کرد که با واکنش عجیب عادل روبرو شد.
 
اما یکی از بخش های قابل توجه برنامه نود که دیر وقت روی آنتن رفت و تماشاگرانی که باید می شنیدند اکثرا خواب بودند، به بررسی دلایل فحاشی ها، سنگ پرانی ها و مشکلات تماشاگران در ورزشگاه ها اختصاص داشت که با حضور حسین پرخیده استاد دانشگاه و خسرو حمزه روانشناس ورزشی مورد بررسی قرار گرفت و نکات خوبی مطرح شد.
 
سوال نظرسنجی برنامه دوشنبه شب 90 نیز به برگزاری رقابت های فوتبال جام حذفی باشگاه های کشور اختصاص داشت که از مخاطبان پرسیده شده بود آیا با برگزاری این رقابت ها در این فصل موافق هستید که بیش از 87 درصد شرکت کنندگان موافقت شان را با برگزاری جام حذفی اعلام کردند
نظرات بینندگان