arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۵۸۶۱۰
تاریخ انتشار: ۰۰ : ۰۹ - ۳۰ دی ۱۴۰۲

رامین رضاییان: خوب است ما برنده بازی شدیم /هیچ تیمی در دنیا، همیشه بهترین عملکرد را ندارد

 مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: به تیم هنگ کنگ به خاطر بازیشان تبریک می‌گویم ولی اگر از موقعیت‌هایمان استفاده می‌کردیم خیلی بهتر می‌توانستیم برنده بازی شویم.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 فارس: مدافع تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: به تیم هنگ کنگ به خاطر بازیشان تبریک می‌گویم ولی اگر از موقعیت‌هایمان استفاده می‌کردیم خیلی بهتر می‌توانستیم برنده بازی شویم.

رامین رضاییان در نشست پس از دیدار با هنگ کنگ اظهار داشت: می‌توانستیم از موقعیت‌هایمان همانطور که سرمربی گفت استفاده کنیم. خود من متاسفانه چند موقعیت از دست دادم. در چنین بازی‌هایی وقتی از موقعیت‌هایمان استفاده نکنیم تیم مقابل اعتماد به نفس می‌گیرد و باعث می‌شود بازی خوبی انجام دهد.

وی افزود: به تیم هنگ کنگ تبریک می‌گویم. به خاطر بازی و نترس بودنشان ولی اگر از موقعیت‌هایمان استفاده می‌کردیم خیلی بهتر می‌توانستیم برنده بازی شویم. در این تورنمنت‌ها چنین بازی‌هایی پیش می‌آید ولی در روز بدمان همینکه کلین شیت کردیم نشان از کار تیمی است که خوب کنترل کردیم. بابت این 3 امتیاز خوشحالم.

بازیکن تیم ملی درخصوص اینکه اندرسن اعلام کرد تفاوت آنچنانی بین ایران و هنگ کنگ نبود، عنوان کرد: خوب است که بازی را برده‌ایم. هیچ تیمی در دنیا نیست که درهمه مسابقات بهترین بازی و بهترین پاس‌ها را داشته باشد. بعضی از بازی‌ها هم مثل امشب یک اتفاق فوتبالی است که این همه موقعیت از دست می‌دهید. خود من باید 3 گل می‌زدم. 

وی افزود: وقتی این همه موقعیت ایجاد می‌شود نشان از خواستن هجومی تیم است. تقصیر خود ما بود. اگر از موقعیت‌ها استفاده می‌کردیم هنگ کنگ در ضدحمله خیلی بیشتر موقعیت می‌داد و بیشتر گل می‌خورد. اینکه اینطور سوال می‌پرسید در تورنمنت بزرگی که می‌خواهیم همه کنار هم باشیم، خوب نیست. در یک بازی پیش می‌آید. گل نخوردیم. چند موقعیت دادیم. اشتباهاتی بود که بزرگترین بازیکنان دنیا هم دارند. این چیزی از ارزش‌های بازیکنان و کادرفنی کم نمی‌کند. فوتبال خوبی بازی می‌کنیم. روز به روز جلو می‌رویم.

رضاییان درمورد اینکه اکثریت، ایران را مدعی اصلی قهرمانی می‌دانند و آیا این موضوع روی ذهنیت بازیکنان تاثیر دارد، گفت: اینکه می‌خواهید ایران قهرمان شود، یک خواسته طبیعی است. همه تیم‌ها و مربیان، ایران را مدعی می‌دانند. بازی به بازی جلو می‌رویم. مطمئنا بازی بعد بهتر کار می‌کنیم. درمرحله بعد نمی‌دانم با کدام تیم روبرو می‌شویم ولی تیمی که می‌خواهد به فینال برود و قهرمان شود باید به همه حریفان احترام بگذارد و بازی به بازی جلو برود. از الان خوب نیست درمورد نیمه نهایی صحبت کنیم. مطمئن باشید بازی بعدی عملکرد خیلی بهتری از تیم ایران می‌بینید.

نظرات بینندگان