arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۵۹۰۹۵
تاریخ انتشار: ۳۳ : ۰۸ - ۰۲ بهمن ۱۴۰۲

جزئیات جدید از دستگیری سرباز فراری در کرمان / ۱۸۰ تیر جنگی و دو قبضه سلاح کلاشینکف شد / پلیس: این فرد پس از سرقت مسلحانه ۲ دستگاه خودرو، بازداشت شد

فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به دستگیری سرباز فراری که روز گذشته اقدام به تیراندازی و کشتن پنج سرباز در آمادگاه ارتش کرده بود گفت: ۱۸۰ تیر جنگی و ۲ قبضه سلاح کلاشینکف، ۶ تیغه خشاب حامل ۱۸۰ تیر جنگی از سرباز متواری ارتش در کرمان کشف شد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایرنا: فرمانده انتظامی استان کرمان با اشاره به دستگیری سرباز فراری که روز گذشته اقدام به تیراندازی و کشتن پنج سرباز در آمادگاه ارتش کرده بود گفت: ۱۸۰ تیر جنگی و ۲ قبضه سلاح کلاشینکف، ۶ تیغه خشاب حامل ۱۸۰ تیر جنگی از سرباز متواری ارتش در کرمان کشف شد.

سردار  ناصر فرشید  افزود: روز گذشته، در پی وقوع یک مورد تیراندازی توسط یکی از سربازان در آمادگاه باغین که متاسفانه طی آن پنج نفر از کارکنان وظیفه به سبب اصابت گلوله جان خود را از دست دادند، تلاش برای دستگیری قاتل متواری مسلح، در دستور کار قرار گرفت.

وی اظهار داست: در نهایت این فرد متواری در شهرستان زرند از توابع استان کرمان، پس از سرقت مسلحانه ۲ دستگاه خودرو، دستگیر شد.  وی گفت: علت و انگیزه قتل در دست بررسی است.

نظرات بینندگان