arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۵۹۷۶۶
تاریخ انتشار: ۰۱ : ۱۷ - ۰۴ بهمن ۱۴۰۲

ماجرای بچه پولداری که به خاطر هیجان، در ۱۰ سرقت شرکت کرد

پسر جوانی که با وجود وضع مالی خوب به عنوان یکی از همدستان باندهای سرقت دستگیر شده است، دلیل این کار را تجربه هیجان در همراهی با سارقان عنوان کرد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

پسر جوانی که با وجود وضع مالی خوب به عنوان یکی از همدستان باند‌های سرقت دستگیر شده است، دلیل این کار را تجربه هیجان در همراهی با سارقان عنوان کرد.

به گزارش سایت جنایی، این متهم پسری ۲۲ ساله است که به گفته خودش پدرش وضع مالی خوبی دارد و به پیشنهاد یکی از دوستانش وارد باند‌های سرقت شده است. این متهم جوان می‌گوید: پدرم پولدار است و خودم هم به زبان‌های ترکی استانبولی، انگلیسی و آلمانی صحبت می‌کنم. مدتی همراه پدرم در استانبول و آلمان زندگی کردم. من تک پسر خانواده هستم و یک خواهر دارم. خودم در بازیگری مهارت دارم و در کلاس‌هایی هم در این زمینه شرکت کرده‌ام و حتی وقتی جوان‌تر بودم و در ترکیه زندگی می‌کردیم به توصیه پدرم که کارش تجارت است در ترکیه به گروه‌های مختلفی معرفی شدم و پدرم مرا به دوستانش معرفی کرد تا در سریال ترکی بازی کنم. علاوه بر آن در تهران هم به عنوان سیاهی لشکر در چند فیلم بودم. می‌خواستم ادامه کلاس بازیگری را بروم تا بتوانم بازیگر معروفی شوم.

نظرات بینندگان