arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۵۹۸۰۶
تاریخ انتشار: ۰۰ : ۲۱ - ۰۴ بهمن ۱۴۰۲

واشنگتن پست: ۲ کشتی آمریکایی مرتبط با وزارت‌های دفاع و خارجه این کشور در باب‌المندب هدف قرار گرفتند

روزنامه واشنگتن پست به نقل از مقام‌های آمریکایی گزارش داد که دو کشتی با پرچم آمریکا که مرتبط با وزارت‌های دفاع و خارجه این کشور هستند، در نزدیکی یمن هدف حمله قرار گرفتند. بر اساس این گزارش نیروی دریایی آمریکا که این دو کشتی را همراهی می‌کرد، برخی از پرتابه‌ها را رهگیری کرد. روزنامه واشنگتن پست نام دو کشتی را مائرسک دیترویت و مائرسک چساپیک اعلام کرده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
تسنیم: دو کشتی آمریکایی مرتبط به وزارت‌های دفاع و خارجه این کشور، در تنگه باب‌المندب هدف قرار گرفتند.
 
روزنامه واشنگتن پست به نقل از مقام‌های آمریکایی گزارش داد که دو کشتی با پرچم آمریکا که مرتبط با وزارت‌های دفاع و خارجه این کشور هستند، در نزدیکی یمن هدف حمله قرار گرفتند.
 
بر اساس این گزارش نیروی دریایی آمریکا که این دو کشتی را همراهی می‌کرد، برخی از پرتابه‌ها را رهگیری کرد. روزنامه واشنگتن پست نام دو کشتی را مائرسک دیترویت و مائرسک چساپیک اعلام کرده است.
 
شرکت مائرسک نیز در این راستا اعلام کرد که دو کشتی با پرچم ایالات متحده که در حال عبور از تنگه باب المندب و در حال حرکت به سمت شمال بودند، پس از مشاهده چندین انفجار تغییر مسیر داده و دور زدند.
 
مائرسک در بیانیه‌ای گفت: در حین مسیر، هر دو کشتی گزارش دادند که انفجارهایی را در نزدیکی مشاهده کردند و نیروی دریایی ایالات متحده که آنها را همراهی می‌کرد نیز چندین پرتابه را رهگیری کرد.
نظرات بینندگان