arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۵۹۹۰۲
تاریخ انتشار: ۴۱ : ۱۵ - ۰۵ بهمن ۱۴۰۲

صحبت‌های تند بیرانوند علیه جواد خیابانی: اینکه بگویند بچه‌های پشت صحنه هنگ‌کنگ را می‌برند، بی‌احترامی به کل کشور است

علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران، در مورد لزوم انتقاد سازنده گفت: انتقاد فنی را دوست داریم ولی بی‌احترامی را نه؛ اینکه یک مجری با ۵۰-۶۰-۷۰ سال سن بگوید بچه‌های پشت صحنه را جمع کنیم و گرم کنیم هنگ‌کنگ را می‌زنیم، این به بازیکن تیم ملی بی‌احترامی نمی‌شود بلکه به کل کشور بی‌احترامی است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایلنا: علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان‌ تیم ملی فوتبال ایران، به اظهارات جواد خیابانی واکنش تندی نشان داد.

علیرضا بیرانوند، دروازه‌بان تیم ملی فوتبال ایران، در مورد لزوم انتقاد سازنده گفت: بچه‌های ما انتقاد فنی را دوست دارند. خودم انتقاد فنی را دوست دارم. اگر روی من انتقاد فنی نشود پیشرفت نمی‌کنم و مغرور می‌شوم. یکی باید بگوید یک کار من اشتباه است تا روی آن بیشتر تمرکز کنم.

او در واکتش به حرف‌های جواد خیابانی گفت: انتقاد فنی را دوست داریم ولی بی‌احترامی را نه؛ اینکه یک مجری با ۵۰-۶۰-۷۰ سال سن بگوید بچه‌های پشت صحنه را جمع کنیم و گرم کنیم هنگ‌کنگ را می‌زنیم، این به بازیکن تیم ملی بی‌احترامی نمی‌شود بلکه به کل کشور بی‌احترامی است.

بیرانوند افزود: امیدوارم این اتفاق دیگر نیفتد و حمایت کنند. اگر تا الان نیفتاده از امروز باید بیفتد. ما الان هیچ راهی نداریم که جبران کنیم و باید مستقیم بلیت برگشت بگیریم. تنها چیزی که می‌تواند ما را تا ۲۰ بهمن نگه دارد، فقط انرژی مثبت و دعای مردم است‌.

نظرات بینندگان