arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۶۰۰۴۴
تاریخ انتشار: ۴۳ : ۱۳ - ۰۶ بهمن ۱۴۰۲

درویش: حضور برانکو در پرسپولیس منتفی نشده است؛ سرمربی تا ۲ روز آینده انتخاب می‌شود

رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در جمع خبرنگاران در خصوص روند انتخاب سرمربی این تیم، اظهار داشت: ظرف یکی دو روز آینده سرمربی تیم انتخاب خواهد شد و اجازه بدهید نامی از کسی نبریم تا سرمربی به صورت رسمی معرفی شود. حضور برانکو ایوانکوویچ نیز هنوز منتفی نشده و با این مربی مذاکره خواهیم داشت.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
ایرنا: مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، گفت: حضور برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس هنوز به طور کامل منتفی نشده و دوباره با این مربی مذاکره می‌کنیم.
 
رضا درویش در جمع خبرنگاران در خصوص روند انتخاب سرمربی این تیم، اظهار داشت: ظرف یکی دو روز آینده سرمربی تیم انتخاب خواهد شد و اجازه بدهید نامی از کسی نبریم تا سرمربی به صورت رسمی معرفی شود. حضور برانکو ایوانکوویچ نیز هنوز منتفی نشده و با این مربی مذاکره خواهیم داشت.
 
وی در مورد مشکل برخی از اعضای باشگاه برای خروج از کشور و حضور در اردوی امارات، بیان کرد: مشکلات با پیگیری باشگاه مرتفع گردید و تمامی اعضای تیم راهی امارات شدند تا اردو برگزار شود. سیدجلال حسینی نیز مشکلی داشت که آن را برطرف کرد و فردا به اردو تیم اضافه خواهد شد. وی مربی تیم است و در همین پست به فعالیت خود ادامه خواهد داد.
 
مدیرعامل پرسپولیس در مورد احتمال انتخاب اوسمار به عنوان سرمربی پرسپولیس،‌ خاظرنشان کرد: سه گزینه داریم که اوسمار یکی از آنهاست و در این خصوص با او صحبت‌هایی داشته‌ایم.
نظرات بینندگان