arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۶۰۵۲۶
تاریخ انتشار: ۵۹ : ۱۴ - ۰۸ بهمن ۱۴۰۲

اقدام به خودکشی در متروی شیراز

روز گذشته مترو شیراز دقایقی تعطیل شد که دلیل آن سقوط فردی در یکی از ایستگاه‌های مترو بود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

فارس: بعداز ظهر روز گذشته هفتم بهمن‌ماه خبر سقوط فردی در حریم ریلی ایستگاه مترو شریعتی شیراز به اورژانس فارس اطلاع داده شد.

 مدیر روابط عمومی سازمان اورژانس فارس درباره جزئیات این حادثه گفت: عصر دیروز هفتم بهمن ماه خبر سقوط فردی در حریم ریلی ایستگاه متروی شریعتی شیراز و برخورد با قطار به مرکز ارتباطات اورژانس ۱۱۵ فارس مخابره شد که بلافاصله یک دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد.

محمد وکیل‌زاده افزود: اقدامات درمانی مورد نیاز توسط تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ در محل حادثه به مصدوم که آقایی ۴۱ ساله بود ارائه شد و با توجه شدت آسیب و احتمال قطع شدن یکی از اندام‌ها، مصدوم جهت دریافت خدمات تخصصی به بیمارستان نمازی شیراز منتقل شد.

سخنگوی شهرداری شیراز نیز در خصوص اختلال چند دقیقه‌ای در حرکت قطار‌های خط یک مترو گفت: شنبه ۷ بهمن یکی از شهروندان (آقایی ۴۱ ساله) در ایستگاه متروی شریعتی اقدام به پریدن جلوی قطار کرد و علی رغم اینکه راهبر قطار سریعا اقدام به ترمز اضطراری کرد، اما فرد دچار حادثه شد و بر اثر این حادثه، اختلال چند دقیقه‌ای در حرکت قطار‌های خط یک ایجاد شد.

رضا جاویدی با اشاره به این حادثه گفت: پس از این حادثه کارکنان مترو به سرعت ضمن انجام اقدامات ایمنی لازم با مرکز اورژانس جهت اعزام به محل تماس گرفتند و فرد سانحه دیده تحویل عوامل اورژانس شد.

سخنگوی شهرداری شیراز اضافه کرد: بر اثر این حادثه اختلال چند دقیقه‌ای در حرکت قطار‌های خط یک ایجاد شد که بلافاصله حرکت قطار‌ها به صورت روان و عادی از سر گرفته شد و هم اکنون نیز خدمات مترو به شهروندان در حال ارائه است.

آخرین وضعیت فرد حادثه‌دیده را از رئیس اورژانس فارس پیگیری کردیم.

محمدجواد مرادیان گفت: این فرد اکنون شرایط خوبی ندارد و در بخش مراقبت‌های ویژه بستری است.

وی با اشاره به اینکه احتمالا یکی از پا‌های مصدوم نیز قطع خواهد شد، گفت: باید منتظر ماند تا ببینیم شرایط او چه می‌شود.

نظرات بینندگان