arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۶۰۵۳۹
تاریخ انتشار: ۱۲ : ۱۶ - ۰۸ بهمن ۱۴۰۲

مقاومت عراق: ۴ پایگاه آمریکا در سوریه و عراق و تاسیسات دریایی اسرائیل را هدف قرار دادیم

مقاومت اسلامی عراق با صدور بیانیه‌هایی مسئولیت حمله به پایگاه‌های اشغالگران در سوریه، عراق و فلسطین اشغالی را بر عهده گرفت.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

تسنیم: مقاومت اسلامی عراق امروز یکشنبه با صدور بیانیه‌های جداگانه مسئولیت حمله به پایگاه‌هایاشغالگران در سوریه و فلسطین اشغالی را بر عهده گرفت.

در بیانیه مقاومت اسلامی عراق آمده است: در ادامه رویکرد مقاومت در برابر نیرو‌های اشغالگران آمریکایی در عراق و منطقه و در پاسخ به کشتار‌های رژیم صهیونیستی علیه مردم غزه، امروز یکشنبه چهار پایگاه هدف حملات پهپادی قرار گرفت.

بر اساس بیانیه مذکور مقاومت اسلامی عراق پایگاه‌های الشدادی، الرکبان و التنف در سوریه و نیز تاسیسات دریایی «زفولون» در فلسطین اشغالی را هدف قرار داده است

مقاومت اسلامی عراق همچنین طی بیانیه‌ای اعلام کرد که دیروز شنبه پایگاه نظامیان آمریکایی در «خربه عدنان» واقع در شرق سوریه را هدف حملات پهپادی قررا داده است.

در این بیانیه بر تداوم چنین حملاتی با هدف درهم کوبیدن پایگاه‌های دشمن تاکید شده است.

از آنجا که حملات وحشیانه رژیم صهیونیستی به غزه افزایش یافته و در این تجاوز آشکار رژیم اسرائیل اقدام به نسل کشی می‌کند، مقاومت اسلامی عراق در حمایت از مردم مظلوم فلسطین اقدام به حملات پهپادی، راکتی و موشکی به پایگاه‌های اشغالگران آمریکایی در عراق و سوریه کرده و با افزایش جنایات رژیم صهیونیستی در غزه حملات مقاومت عراق نیز افزایش یافته است.

نظرات بینندگان