arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۶۳۱۲۵
تاریخ انتشار: ۳۲ : ۱۰ - ۲۰ بهمن ۱۴۰۲

کلینزمن: استعفا نخواهم کرد

سرمربی کره عنوان کرد قصد دادن استعفا ندارد و به کارش در این تیم ادامه خواهد داد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایسنا: سرمربی کره عنوان کرد قصد دادن استعفا ندارد و به کارش در این تیم ادامه خواهد داد.

کره جنوبی در نیمه نهایی جام ملت‌های آسیا با نتیجه ۲ بر صفر مقابل اردن شکست خورد و انتظار آن‌ها برای قهرمانی در آسیا ادامه خواهد داشت.

یورگن کلینزمن گفت که با رییسان اتحادیه فوتبال کره صحبت کرده و عملکرد تیمش را تجزیه و تحلیل خواهد کرد. او گفت که رسیدن به نیمه نهایی باعث شد تا آن‌ها جام خوبی داشته باشند، اما اعتراف کرد که تیمش مقابل اردن کم آورد.

سرمربی آلمانی کره گفت: از لحاظ تاریخی تیم‌های شرق آسیا همیشه در دیدار با کشور‌های عربی کار دشواری داشتند. برای آن‌ها این رقابت‌ها مثل بازی خانگی بود، آن‌ها بسیار احساساتی هستند و از ثانیه اول می‌جنگند و تیمم در بازی آخر شاید برخلاف اردن خیلی عطش زیادی برای موفقیت نداشت.

منابع کره‌ای امروز ادعا کردند که سون هیونگ مین قصد خداحافظی از بازی‌های ملی را ندارد. سرمربی کره نیز گفت: با سون در ارتباط هستیم و او به هیچ وجه قصد خداحافظی از تیم ملی کشورش را ندارد. هدف بعدی که او می‌تواند در کنار ما داشته باشد جام جهانی آمریکا است. او قطعا در آینده با ما خواهد بود.

یکی از انتقاد‌هایی که از یورگن کلینزمن شده بود این بود که او در این کشور زندگی نمی‌کند و تنها برای رقابت‌ها وارد کره می‌شود و به اصطلاح مربی پروازی است. او درباره انتقاد‌هایی که از این موضوع در رسانه‌های کره‌ای شده است افزود: می‌دانم که هر وقت بخواهید می‌توانید از این تصمیم انتقاد کنید، اما این زندگی من است و قرار است به همین شکل ادامه یابد.

این مربی آلمانی تحت فشار شدید هواداران و رسانه‌ها قرار دارد، اما گفت که او همچنان سرمربی تیم کره جنوبی باقی خواهد ماند و قصد استعفا ندارد و در بازی‌های مقدماتی جام جهانی روی نیمکت کره خواهد نشست.

کره در دیدار بعدی در انتخابی جام جهانی قرار است به دیدار تایلند برود که این دیدار در فروردین ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.

نظرات بینندگان