arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۶۳۸۹۹
تاریخ انتشار: ۱۴ : ۲۲ - ۲۳ بهمن ۱۴۰۲

«کاملا هریس» برای گرفتن جای بایدن اعلام آمادگی کرد

کامالا هریس معاون رئیس جمهوری آمریکا در میانه تردید‌ها نسبت به سلامتی جو بایدن اعلام کرد که برای ریاست جمهوری به جای بایدن آماده است. هریس در پاسخ به اینکه متقاعد کردن رأی‌دهندگان برای اینکه وی صلاحیت جایگزین شدن با بایدن را دشوار می‌داند، بیان کرد: "من آماده خدمت هستم. هیچ تردیدی در این خصوص وجود ندارد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
تسنیم: کامالا هریس معاون رئیس جمهوری آمریکا در میانه تردیدها نسبت به سلامتی جو بایدن اعلام کرد که برای ریاست جمهوری به جای بایدن آماده است.
 
معاون رئیس‌جمهور در مصاحبه‌ای به روزنامه وال استریت ژورنال گفت که در میان نگرانی‌ها درباره سن بایدن، برای ریاست‌جمهوری آماده است.
 
هریس در پاسخ به اینکه متقاعد کردن رأی‌دهندگان برای اینکه وی صلاحیت جایگزین شدن با بایدن را دشوار می‌داند، بیان کرد: "من آماده خدمت هستم. هیچ تردیدی در این خصوص وجود ندارد.
 
هریس در این مصاحبه گفت، آنهایی که کار او را می‌بینند، به طور کامل از ظرفیت او برای رهبری آگاه هستند. هریس در ماه سپتامبر نیز نسبت به جایگزین شدن با بایدن اعلام آمادگی کرده بود.
 
درست چند روز پیش بازپرس ویژه پرونده پیدا شدن اسناد محرمانه در خانه و دفتر شخصی جو بایدن، ابهامات جدیدی در مورد سن و قابلیت‌های ذهنی رئیس جمهور آمریکا مطرح کرده است. در گزارش رابرت هور، بازپرس ویژه، بایدن "مردی مسن با حافظه ضعیف" عنوان شده است.
 
اما بایدن روز پنجشنبه در یک نشست خبری از حافظه و آمادگی ذهنی خود برای خدمت در کاخ سفید دفاع کرد.
نظرات بینندگان