arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۶۴۱۲۷
تاریخ انتشار: ۴۱ : ۱۸ - ۲۴ بهمن ۱۴۰۲

پیام علیرضا قربانی به مردم: شب‌های هجر را گذراندیم و زنده‌ایم

علیرضا قربانی با انتشار متنی، از مردم و همه کسانی که در ایام سوگواری برای درگذشت همسرش با او همراه و همدل بودند، قدردانی کرد. در متن قربانی آمده است: شب‌های هجر را گذراندیم و زنده‌ایم / ما را به سخت جانی خود این گمان نبود
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
علیرضا قربانی با انتشار متنی، از مردم و همه کسانی که در ایام سوگواری برای درگذشت همسرش با او همراه و همدل بودند، قدردانی کرد.
 
در متن قربانی آمده است:
«شب‌های هجر را گذراندیم و زنده‌ایم
ما را به سخت جانی خود این گمان نبود
 
به پشت سر که می‌نگرم تمامی عشق است و به روبه‌رو، جای خالی عزیزی که به روزگارم شور بخشیده بود و چه روزگار غریبیست نازنین…
 
ولیکن پُر بیراه نیست اگر بگویم تاب آوردن این غم را راهی نبوده و نیست جز مِهر و همراهی شما مردم عزیز و همه کسانی که در این مدت من و خانواده‌ام را تنها نگذاشتند و هر یک به طریقی کوشیدند که بار غم ما را سبک کنند.
 
قدردانی و خضوع اینجانب به محضرتان را پذیرا باشید همانا عشق به مردم سرزمینم آن دلیل و نیرویی است که به من توان و امکان ادامه دادن و دیدار دوباره با شما را می‌دهد و به رغم تمام تألمات به احترام این مردم و تعهد اخلاقی تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا برنامه‌های پیش‌بینی شده از قبل را طبق اعلام قبلی به پیشگاهتان عرضه داریم کمااینکه صحنه برایم همچون آیینی مقدس است و آوازش ذکر روزگارم.
 
با مهر
فرزند مردم ایران
علیرضا قربانی
۲۳ بهمن ۱۴۰۲»
نظرات بینندگان