arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۶۴۳۱۳
تاریخ انتشار: ۰۸ : ۱۴ - ۲۵ بهمن ۱۴۰۲

شاخص بازار بورس، امروز ۲۵ بهمن ۱۴۰۲

بازار سرمایه آخرین روز کاری هفته را با ریزشی ۱۲ هزار واحدی به کار خود پایان داد تا در این هفته بازدهی منفی از خود ثبت کند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

تسنیم: بازار سهام آخرین روز کاری هفته را با ریزش به کار خود پایان داد. گفتنی است، بورس دراین روزها، روز‌های خوبی را سپری نمی‌کند و اکثر سهام بازار در دامنه‌ی منفی معاملع می‌شوند و به نظر می‌رسد فعلا حقیقی‌ها قصد تزریق منابع تازه به بازار را ندارند.

در پایان معاملات امروز شاخص کل بورس اوراق بهادار با ریزشی ۱۶۰۰ واحدی به ۲ میلیون و ۹۰ هزار واحد رسید. همچنیننیز شاخص کل هم‌وزن نیز با ریزشی ۵ هزارواحدی به ارتفاع ۷۲۷ هزار واحد رسید.

گفتنی است سه نماد «وپاسار»، «وبملت» و «اخابر» بیشترین تأثیر در شاخص کل بورس و سه نماد «بپاس»، «آریا» و «خاور» بیشترین تأثیر را در شاخص فرابورس داشته‌اند، همچنین سه نماد «داتام»، «اخابر» و «وبملت» سه نماد پرتراکنش بازار بورس و سه نماد «فنر»، «بیوتیک» و «فصبا» سه نماد پرتراکنش در بازار فرابورس در روز جاری بودند.

لازم به ذکر است که ارزش معاملات خُرد در بازار امروز مورخ ۲۵ بهمن ماه ۱۴۰۲، مبلغ ۴ هزارمیلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان بود. گفتنی است حقیقی‌ها در روز جاری حدود ۲۰۰ میلیارد تومان از بازار سهام خارج کردند.

در بازار امروز ۱۰۸ نماد در محدوده مثبت و ۳۲۶ نماد در محدوده منفی و در بازار فرابورس ۱۱۱ نماد در محدوده مثبت و ۲۳۰ نماد در محدوده منفی معامله شدند.

نظرات بینندگان