arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۶۴۵۹۹
تاریخ انتشار: ۲۹ : ۲۰ - ۲۶ بهمن ۱۴۰۲
پلیس:

بارش برف و لغزندگی جاده چالوس/ ترافیک سنگین است

رییس پلیس راه البرز از بارش برف در جاده کرج - چالوس در محدوده این استان خبر داد و از رانندگان خواست با احتیاط رانندگی کنند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایرنا: رییس پلیس راه البرز از بارش برف در جاده کرج - چالوس در محدوده این استان خبر داد و از رانندگان خواست با احتیاط رانندگی کنند.

سرهنگ "پیمان کرمی" افزود: اکنون بیشترین بارش برف جاده کرج - چالوس را در محدوده دیزین تا کندوان شاهد هستیم .

وی گفت: ترافیک در خط شمالی جاده کرج - چالوس در محدوده پیچ سرهنگ سنگین است.

کرمی اضافه کرد: با توجه به این شرایط رانندگان باید از توقف در محدوده هایی که احتمال ریزش سنگ و بهمن وجود دارد، پرهیز کنند.

وی گفت: باتوجه به فصل سرما و شرایط ناپایدار جوی، مسافران قبل از سفر ضمن اطلاع از وضعیت راه ها از هرگونه سفر غیرضروری خودداری کنند.

رییس پلیس راه البرز اظهار کرد: اطمینان از سلامت فنی خودرو ها و همراه داشتن سوخت کافی از مهمترین توصیه ها برای پیشگیری از مشکلات سفر است ؛ رانندگان قبل سفر از سالم بودن بخاری و برف پاک کن خودروی خود اطمینان حاصل کنند.

وی افزود: همراه داشتن تجهیزات زمستانی، لباس گرم و غذای کافی از دیگر توصیه های پلیس راه البرز به رانندگان است.

وی بیان کرد: پلیس راه استان البرز با آمادگی کامل درتمام راه های این استان برای هرگونه خدمات امدادی و انتظامی در محل های مورد نظر مستقر شده است.

استان البرز دارای یک هزار و۵۰۰ کیلومتر آزاد راه، بزرگراه، راه اصلی و فرعی است که ۱۸ درصد ترافیک جاده ای کشور مربوط به راه های این استان می باشد.

نیمی از جاده ۱۶۰ کیلومتری جاده کرج- چالوس درحوزه استان البرز و نیمی دیگر درحوزه استان مازندران واقع شده است.

نظرات بینندگان