arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۶۴۹۱۱
تاریخ انتشار: ۵۸ : ۱۳ - ۲۸ بهمن ۱۴۰۲
فراجا:

دستگیری یک زن و یک مرد تروریست در شمال کشور

سردار سعید منتظرالمهدی در این‌باره گفت: ماموران پلیس با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی، عصر روز جمعه ۲۷ بهمن ۱۴۰۲ دو تروریست فراری را که قصد انجام اقدامات خرابکارانه و انتحاری در یکی از شهرهای استان گلستان داشتند، شناسایی و دستگیر شدند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایسنا: سخنگوی فراجا از دستگیری ۲ تروریست متواری در استان گلستان خبر داد.

سردار سعید منتظرالمهدی در این‌باره گفت: ماموران پلیس با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی، عصر روز جمعه ۲۷ بهمن ۱۴۰۲ دو تروریست فراری را که قصد انجام اقدامات خرابکارانه و انتحاری در یکی از شهر‌های استان گلستان داشتند، شناسایی و دستگیر شدند.

منتظرالمهدی افزود: اعضای این تیم که یک مرد و یک زن هستند، قبل از انجام هرگونه اقدام، در یک عملیات غافلگیرانه، توسط تیم تخصصی نوپو یگان‌های ویژه پاسداران فراجا دستگیر و از آنان، مقادیری مواد منفجره، کشف و ضبط شد.

روز گذشته نیز سخنگوی فراجا  از دستگیری دو نفر دیگر از تروریست‌های دخیل در حمله تروریستی به مقر انتظامی راسک خبر داد و گفته بود: با انجام رصد‌های فنی و اطلاعاتی به عمل آمده، مشخص شد که دو نفر از اعضای گروهک تروریستی جیش الظلم، دخیل در حادثه شهادت نیرو‌های فداکار و جان برکف مقر انتظامی راسک، که در تاریخ ۲۴ آذر امسال رخ داد، در یکی از شهرستان‌های سیستان و بلوچستان، در حال ترددند  که بلافاصله و با انجام اقدامات لازم، دستگیر شدند.

منتظرالمهدی در ادامه گفت: از این افراد تروریست، یک قبضه سلاح گرم، به همراه مقادیری تجهیزات مربوطه، کشف و ضبط شد.

 در دی ماه گذشته نیز چهار نفر از اعضای این گروهک که در حمله به این مقر انتظامی دست داشتند، دستگیر شده بودند.

نظرات بینندگان