arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۶۷۷۷۶
تاریخ انتشار: ۰۴ : ۱۱ - ۱۲ اسفند ۱۴۰۲

عبدالکریم حسین‌زاده نماینده مردم نقده و اشنویه در مجلس دوازدهم شد

فرماندار نقده و رییس حوزه انتخابیه نقده - اشنویه گفت: عبدالکریم حسین‌زاده با کسب ۳۶ هزار و ۴۱۶ رای از مجموع آرای ماخوذه در این حوزه به عنوان نماینده مردم نقده و اشنویه در مجلس دوازدهم انتخاب شد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایرنا: فرماندار نقده و رییس حوزه انتخابیه نقده - اشنویه گفت: عبدالکریم حسین‌زاده با کسب ۳۶ هزار و ۴۱۶ رای از مجموع آرای ماخوذه در این حوزه به عنوان نماینده مردم نقده و اشنویه در مجلس دوازدهم انتخاب شد.

محمد نوبخت روز شنبه با اشاره به حضور بیش از ۹۷ هزار نفر در انتخابات حوزه نقده - اشنویه اظهار کرد: در این حوزه انتخابیه همچنین علی پیام با ۳۰ هزار و ۷۷۷ رای و جمال امین‌عشایری با هشت هزار و ۸۷۶ رای در جایگاه های بعدی قرار داشتند.

وی اضافه کرد: برای برگزاری انتخابات در این حوزه انتخابیه در مجموع ۱۸۷ شعبه اخذ رای ثابت و سیار در مناطق شهری و روستای شهرستان های نقده و اشنویه در نظر گرفته شده بود.
بیشتر بخوانید

    شمارش آرا در برخی شعب انتخاباتی آذربایجان‌غربی آغاز شد
    اسامی نهایی ۳۶۹ داوطلب انتخابات مجلس دوازدهم در آذربایجان‌غربی
    اسامی کاندیداهای نهایی انتخابات مجلس در حوزه نقده - اشنویه اعلام شد

فرماندار نقده با بیان اینکه مشارکت مردم در این حوزه انتخابیه ۶۱ درصد بود گفت: ۳۱ کاندیدای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه نقده - اشنویه بود و این حوزه پرتراکم‌ترین حوزه انتخابیه در جنوب آذربایجان غربی به شمار می رفت.

نوبخت از مشارکت گسترده مردم شهرستان‌های نقده و اشنویه در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری قدردانی کرد.

به گزارش ایرنا، عبدالکریم حسین‌زاده (متولد ۱۳۵۹ نقده) رئیس فراکسیون حقوق شهروندی و نمایندهٔ دوره‌های دهم و نهم مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از حوزهٔ انتخابیهٔ نقده و اشنویه بود.

انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری ۱۱ اسفند ماه برگزار شد.

نظرات بینندگان