arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۶۸۰۸۱
تاریخ انتشار: ۲۲ : ۱۴ - ۱۳ اسفند ۱۴۰۲

شهباز شریف: پاکستان تا ۲۰۳۰، عضوی از گروه ۲۰ می‌شود

شهباز شریف در یک رشته توئیت افزود، دولتش به سختی کار می‌کند و یک هدف برای تبدیل شدن به یکی از کشورهای گروه ۲۰ تا ۲۰۳۰ دارد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ایسنا: شهباز شریف به عنوان نخست وزیر جدید پاکستان اعلام کرد، باید برای شهروندان کشور‌های برادر ورود بدون ویزا به پاکستان فراهم شود، چون این مایه اعتماد برای افزایش تجارت در کشور محسوب می‌شود.

شهباز شریف در یک رشته توئیت همچنین افزود، دولتش به سختی کار می‌کند و یک هدف برای تبدیل شدن به یکی از کشور‌های گروه ۲۰ تا ۲۰۳۰ دارد.

وی همچنین قول داد که سرمایه گذاری بیشتر در کشور را موجب شود و شرایط اقتصادی را که باعث رشد اقتصادی بیشتر پاکستان خواهد شد، فراهم کند.

شهباز شریف همچنین قول داد که شبکه مناطق صادراتی موسوم به «یک پنجره» را در هر چهار ایالت گسترش دهد و برای تحقق همه این وعده‌ها شبانه روز تلاش کند.

او در سخنرانی خود پس از انتصاب به عنوان نخست وزیر پاکستان، آزار و اذیت زنان را در هر جایی غیرقابل قبول دانست و خاطرنشان کرد، در دوران تصدی خودش، فرصت‌های شغلی برابر برای زنان فراهم می‌شود.

نخست وزیر پاکستان همچنین قول داد که به تروریسم در کشور و ریشه‌های آن پایان دهد و افزود، دولتش به دنبال پیگیری «طرح اقدام ملی» است.

نظرات بینندگان