arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۶۹۲۰۰
تاریخ انتشار: ۳۲ : ۲۳ - ۱۸ اسفند ۱۴۰۲

ترفندهای وایرال شده در شبکه های اجتماعی که واقعاً کار می کنند

اینترنت مملوء از ترفندهایی برای ساده تر شدن زندگی است. اما مشکل اینجا است که هر چیزی که در اینترنت وجود دارد، لزوماً درست نیست و اگر سعی کنید برخی از آن ها را در خانه امتحان کنید، نتیجه ممکن است با آنچه در ویدئو دیده اید، بسیار متفاوت باشد. به عنوان مثال اگر بخش اشتباهی از متن را ماژیک هایلایتر کشیدید، با یک ترفند ساده می توانید آن را پاک کنید. تنها چیزی که نیاز دارید مقداری آب لیموترش و یک گوش پاک کن است. گوش پاک کن را به آب لیموترش آغشته کنید و سپس آن را به بخش موردنظرتان بکشید. خواهید دید که رد ماژیک به طرزی جادویی پاک می شود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

اینترنت مملوء از ترفندهایی برای ساده تر شدن زندگی است. اما مشکل اینجا است که هر چیزی که در اینترنت وجود دارد، لزوماً درست نیست و اگر سعی کنید برخی از آن ها را در خانه امتحان کنید، نتیجه ممکن است با آنچه در ویدئو دیده اید، بسیار متفاوت باشد.
 
در ادامه اما از ترفندهایی خواهیم گفت که می توانید از کار کردن آن ها مطمئن باشید.
 
۱- با موادی که در خانه دارید، اسکراب لب طبیعی درست کنید
ترفندهای وایرال شده در شبکه های اجتماعی که واقعاً کار می کنند
اگر لب هایتان به لایه برداری نیاز دارند اما دل تان نمی خواهد پولی برای خرید یک محصول بخصوص صرف کنید، می توانید با مواد طبیعی ای که در خانه دارید، برای خودتان اسکراب لب درست کنید. کافی است یک عدد توت فرنگی را بردارید، سر آن را ببرید، مقداری شکر روی آن بریزید و ۲ قطره روغن زیتون هم اضافه کنید. بعد از آن می توانید با این ترکیب لب هایتان را مالش دهید. هم لب هایتان نرم خواهد شد و هم از طعم شیرین آن لذت خواهید برد.
 
۲- با یک اسفنج آرایشی ناخن هایتان را فرنچ کنید
ترفندهای وایرال شده در شبکه های اجتماعی که واقعاً کار می کنند
اگر از تلاش مداوم برای درست کردن ناخن هایتان در خانه خسته شده اید، یک ترفند برایتان داریم که با آن می توانید در وقت تان صرفه جویی کنید.
 
برای فرنچ کردن راحت ناخن ها در خانه، باید مقدار اندکی از لاک ناخن تان را به یک اسفنج آرایشی بمالید و سپس ناخن تان را به همان نقطه فشار دهید.این کار را با همه ی ناخن هایتان تکرار کنید. می توانید بعد از پایان کار، یک لاک بی رنگ هم برای دوام بیشتر بزنید.
 
۳- در خانه رژگونه و نرم کننده ی لب طبیعی و مرطوب کننده درست کنید
ترفندهای وایرال شده در شبکه های اجتماعی که واقعاً کار می کنند
برای این منظور، به ۲ عدد لبو، روغن نارگیل و عسل نیاز دارید. لبوها را به صورت مربعی برش دهید و همه چیز را داخل مخلوط کن بریزید و خوب هم بزنید. سپس ترکیب به دست آمده را از صافی رد کنید و داخل یک ظرف در دار بریزید. اجازه دهید مدتی بماند و وقتی خشک شد، می توانید از آن استفاده کنید.
 
روغن نارگیل برای پوست مانند یک مرطوب کننده ی طبیعی عمل می کند و لبو هم رنگ زیبایی به لب ها می دهد.
 
۴- برای پاک کردن ماژیک هایلایتر می توانید از آب لیموترش استفاده کنید
ترفندهای وایرال شده در شبکه های اجتماعی که واقعاً کار می کنند
اگر بخش اشتباهی از متن را ماژیک هایلایتر کشیدید، با یک ترفند ساده می توانید آن را پاک کنید. تنها چیزی که نیاز دارید مقداری آب لیموترش و یک گوش پاک کن است. گوش پاک کن را به آب لیموترش آغشته کنید و سپس آن را به بخش موردنظرتان بکشید. خواهید دید که رد ماژیک به طرزی جادویی پاک می شود.
 
۵- برای باز کردن سینک از جوش شیرین و سرکه استفاده کنید
ترفندهای وایرال شده در شبکه های اجتماعی که واقعاً کار می کنند
اگر سینک تان گرفته با این ترفند می توانید مشکل خود را حل کنید، دست کم زمانی که به لوله کش دسترسی ندارید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که جوش شیرین و سرکه را درون یک بطری با یکدیگر مخلوط کنید. با این کار واکنشی درون بطری رخ می دهد که باعث می شود حجم ترکیب به سرعت زیاد شود، به همین دلیل باید سر بطری را به سرعت روی سوراخ سینک قرار دهید. هر چه که در لوله ی سینک گیر کرده باشد با این فشار از جا کنده می شود و راه آب دوباره باز می شود.
 
۶- کش موی پلاستیکی گشاده شده را به راحتی به اندازه ی اولش برگردانید
ترفندهای وایرال شده در شبکه های اجتماعی که واقعاً کار می کنند
اگر کش موی پلاستیکی ای دارید که به قدری گشاد شده که دیگر تقریباً قابل استفاده نیست، آن را دور نیاندازید چون با یک ترفند می تواند آن را به شکل سابقش بازگردانید. کافی است با یک سشوار و به مدت چند ثانیه به آن حرارت دهید. با این کار، کش مویتان مثل روز اولش می شود.
 
۷- با این روش همه ی محتویات پاکت آبمیوه را بخورید
ترفندهای وایرال شده در شبکه های اجتماعی که واقعاً کار می کنند
اگر از هدر رفتن بخشی از محتویات درون پاکت آبمیوه تان خسته شده اید، یک ترفند ساده هست که با آن می توانید تمام آبمیوه تان را به طول کامل بخورید. کافی است نی را برعکس داخل پاکت فرو کنید. با این کار می توانید به دورترین نقطه ی پاکت که آبمیوه معمولاً در آنجا باقی می ماند، دسترسی پیدا کنید.
 
منبع: روزیاتو
نظرات بینندگان