arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۶۹۲۹۴
تاریخ انتشار: ۲۰ : ۱۲ - ۱۹ اسفند ۱۴۰۲

گلر جوان دلیل نرفتن به پرسپولیس را فاش کرد

دروازه‌بان جوان نفت آبادان می‌گوید در مسیر درستی حرکت می‌کند و سعی دارد آینده خوبی برای خودش بسازد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

ورزش سه: دروازه‌بان جوان نفت آبادان می‌گوید در مسیر درستی حرکت می‌کند و سعی دارد آینده خوبی برای خودش بسازد.

صنعت نفت آبادان در هفته نوزدهم لیگ برتر در خانه مقابل نساجی مازندران به تساوی یک بر یک رسید. پیام پارسا دروازه‌بان نفت آبادان درباره مسابقه اخیر به خبرنگار ما گفت: به خاطر شرایط جایگاه دو تیم در جدول نتوانستیم تاکتیک‌های مد نظر کادر فنی را به خوبی اجرا کنیم. اواخر نیمه اول روی یک اتفاق گل خوردیم و همین امر باعث شد شرایط روحی تیم پایین بیاید، اما بین دو نیمه با صحبت‌هایی که بختیاری زاده با بازیکنان کردند بچه‌ها هم قسم شدند به هر نحوی که شده بازی را برنده شویم. خداروشکر با گل لحظات پایانی توانستیم حداقل امتیاز را کسب کنیم و همچنان امیدوار باشیم.

پارسا درباره عملکردش تا این هفته از لیگ برتر ادامه داد: اولین فصلی است که این همه بازی به من رسیده است. تمام تلاشم را انجام می‌دهم که بازی به بازی بهتر شده و به تیم کمک کنم. دوست دارم مهره مثمرثمرتری برای نفت باشم.

دروازه‌بان جوان نفتی‌ها همچنین گفت: در مورد تیم هم باید بگویم از ابتدای فصل با مشکلات زیادی روبرو بودیم و همین باعث شده فراز و نشیب‌های زیادی داشته باشیم. همین شرایط را برای ما سخت کرده است، اما دلیل نمی‌شود کم کاری کنیم و باید تلاش کنیم جایگاه نفت را ارتقا دهیم.

دروازه بان نفت درباره پیشنهاداتی که در نیم فصل داشت گفت: در نیم فصل از چند باشگاه لیگ برتری پیشنهاداتی داشتم که توسط مدیریت و کادرفنی با مخالفت روبه رو شد. از این بابت خیلی خوشحال هستم که باشگاه بزرگی، چون پرسپولیس پیشنهاد همکاری داد. این نشان می‌دهد که در مسیر درستی در حال حرکت کردن هستم. فعلا تمام تمرکزم روی بازی‌های نفت است که بتوانیم دل هواداران این تیم را خوشحال کنیم.

نظرات بینندگان