arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۷۰۳۴۸
تاریخ انتشار: ۵۵ : ۱۶ - ۲۳ اسفند ۱۴۰۲

سرمربی الهلال پس از ثبت رکورد ۲۸ پیروزی متوالی: هنوز وقت جشن گرفتن نیست

ژرژ ژسوس، سرمربی الهلال پس از صعود به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا و رکورد خارق‌العاده ۲۸ پیروزی متوالی تاکید کرد که هنوز چیزی برای جشن گرفتن وجود ندارد و اگر تیمش نتواند در این فصل به قهرمانی برسد، این رکورد هیچ معنایی نخواهد داشت.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

یورو نیوز: ژرژ ژسوس، سرمربی الهلال پس از صعود به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا و رکورد خارق‌العاده ۲۸ پیروزی متوالی تاکید کرد که هنوز چیزی برای جشن گرفتن وجود ندارد و اگر تیمش نتواند در این فصل به قهرمانی برسد، این رکورد هیچ معنایی نخواهد داشت.

الهلال عربستان روز سه‌شنبه با پیروزی ۲-۰ مقابل الاتحاد دیگر نماینده این کشور موفق شد به مرحله نیمه‌نهایی این رقابت‌ها راه یابد و در آنجا باید با العین امارات مسابقه دهد. شاگردان ژسوس که موفق‌ترین تیم تاریخ لیگ قهرمانان آسیا هستند و تاکنون چهار بار به عنوان قهرمانی در این بازی‌ها دست یافته‌اند در مجموع دو دیدار رفت و برگشت با نتیجه ۴-۰ الاتحاد را شکست دادند. 

ژسوس پس از کسب این پیروزی گفت: «همه در الهلال از رسیدن به بهترین رکورد در بازی‌های باشگاهی با پیروزی در ۲۸ بازی متوالی خوشحال هستند. این واقعا یک دستاورد باورنکردنی است و می‌خواهم از همه اعضای باشگاه به خاطر نقشی که در این رکورد پیروزی مهم داشتند تشکر کنم. با این حال همانطور که همیشه گفته‌ام این رکورد‌ها به اندازه جام‌ها مهم نیستند.» 

این سرمربی پرتغالی تاکید کرد که تنها در صورتی که الهلال بتواند در پایان فصل به قهرمانی‌ها دست یابد جشن گرفتن معنا خواهد داشت. 

الهلال در لیگ عربستان هم وضعیت بسیار مطلوبی دارد و آبی‌پوشان شهر ریاض با ۱۲ امتیاز اختلاف نسبت به النصر و یاران کریس رونالدو در صدر قرار گرفته‌اند. 

الهلال فصل گذشته هم به عنوان نایب قهرمانی لیگ قهرمانان آسیا دست یافته بود و حالا امیدوار است با شکست العین بتواند دوباره به فینال راه یابد.

نظرات بینندگان