arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۷۱۱۲۰
تاریخ انتشار: ۵۷ : ۱۵ - ۲۷ اسفند ۱۴۰۲

شتاب بانک ملی ایران در پرداخت وام فرزندآوری

بانک ملی ایران در همین مدت در راستای پرداخت تسهیلات فرزندآوری 92 هزار و 702 میلیارد ریال به خانواده های واجد شرایط این تسهیلات را ارائه داده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
    بانک ملی ایران پیرو قانون بودجه سال جاری در راستای اجرای "قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت" تسهیلات فرزندآوری را پرشتاب و بی وقفه پرداخت می کند.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک پرداخت وام قرض‌الحسنه فرزندآوری را در راستای حمایت از خانواده و افزایش جوانی جمعیت کشور به جد دنبال می کند، به نحوی که در همین مدت در مجموع از ابتدای سال تا پایان بهمن ماه امسال تعداد 147 هزار و 995 فقره تسهیلات فرزندآوری به متقاضیان و خانواده های واجد شرایط پرداخت کرده است.

بانک ملی ایران در همین مدت در راستای پرداخت تسهیلات فرزندآوری 92 هزار و 702 میلیارد ریال به خانواده های واجد شرایط این تسهیلات را ارائه داده است.

بر این اساس، شعب بانک ملی ایران با احتساب تعداد فقره تسهیلات اعطایی به طور متوسط بیش از 448 فقره وام قرض‌الحسنه فرزندآوری در هر روز طی این مدت پرداخت کرده است.

بانک ملی ایران در همین مدت 271 هزار و 33 میلیارد ریال تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به 132 هزار و 276 متقاضی پرداخت کرده است.

لازم به ذکر است، والدین فرزندان متولد فروردین ماه ١٤٠٠ به بعد حداکثر تا دوسال پس از تاریخ تولد آنها می‌توانند با مراجعه به درگاه اینترنتی ve.cbi.ir و ثبت‌نام در سامانه بانک مرکزی برای دریافت این وام اقدام کنند.

وام قرض‌الحسنه فرزندآوری با نرخ حداکثر کارمزد ٤ درصد به صورت سالیانه صرفاً برای فرزندان متولد شده در داخل ایران و تنها یکبار به ازای هر فرزند بدون الزام به سپرده‌گذاری پرداخت می‌شود.

 

نظرات بینندگان