arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۷۷۲۰۷۲
تاریخ انتشار: ۴۲ : ۱۱ - ۰۵ فروردين ۱۴۰۳

آذری جهرمی خطاب به رئیسی: بین آمار ادعایی دولت و آنچه مردم حس می‌کنند، فاصله شدیدی وجود دارد

محمدجواد آذری‌جهرمی وزیر پیشین ارتباطات و فناوری در صفحه شخصی خود در توییتر در واکنش به صحبت‌های رئیسی درباره نرخ رشد اقتصادی گفت: یک سوال ساده و مودبانه از رییس جمهور پرسیدم، به جای پاسخ، کانال‌های متعدد خبری دولتی و وابستگان نسبی در حال فرافکنی هستند. سوالم را دوباره مطرح میکنم؛ چرا بین آمار ادعایی دولت درباره رشد اقتصادی و احساس و شرایط زندگی مردم تفاوت وجود دارد؟ باور بفرمایید بین آنچه میفرمایید و آنچه مردم حس می‌کنند؛ فاصله شدیدی وجود دارد، باور ندارید، از دستگاه‌های متعدد نظرسنجی خود بخواهید که نظر مردم را جویا شوند. اگر پاسخی دارید، مردم را توجیه کنید، این به صلاح خودتان نزدیکتر است اگر فکر کنید!
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
وزیر پیشین ارتباطات و فناوری اطلاعات خطاب به رییس جمهور گفت: باور بفرمایید بین آنچه میفرمایید و آنچه مردم حس می‌کنند؛ فاصله شدیدی وجود دارد، باور ندارید، از دستگاههای متعدد نظرسنجی خود بخواهید که نظر مردم را جویا شوند. اگر پاسخی دارید، مردم را توجیه کنید، این به صلاح خودتان نزدیکتر است اگر فکر کنید!
 
محمدجواد آذری‌جهرمی وزیر پیشین ارتباطات و فناوری در صفحه شخصی خود در توییتر در واکنش به صحبت‌های رئیسی درباره نرخ رشد اقتصادی گفت: 
 
یک سوال ساده و مودبانه از رییس جمهور پرسیدم، به جای پاسخ، کانالهای متعدد خبری دولتی و وابستگان نسبی در حال فرافکنی هستند. سوالم را دوباره مطرح میکنم؛ چرا بین آمار ادعایی دولت درباره رشد اقتصادی و احساس و شرایط زندگی مردم تفاوت وجود دارد؟
 
باور بفرمایید بین آنچه میفرمایید و آنچه مردم حس می‌کنند؛ فاصله شدیدی وجود دارد، باور ندارید، از دستگاههای متعدد نظرسنجی خود بخواهید که نظر مردم را جویا شوند. اگر پاسخی دارید، مردم را توجیه کنید، این به صلاح خودتان نزدیکتر است اگر فکر کنید!
نظرات بینندگان